Moderní školní rozhlas od přední firmy

školní rozhlas

Ve školách sice není příliš populární, pokud ale správně funguje, představuje užitečnou komunikační pomůcku pro všechny učitele, ředitele a někdy i studenty. Řeč je přirozeně o školním rozhlase, v němž se často mluví o prázdninách a volnu a stejně tak méně oblíbených tématech, jako jsou rodičovské schůzky či důtky učitele. Jednoznačně však musíte mít ve škole i na veřejných místech funkční rozhlas bezdrátový, který ozvučí správně vaši obec či město a nabídne přehled aktualit. Vsaďte na zajetou firmu, lídra v oblasti městských a obecních rozhlasů a další ozvučovací techniky.

Nejen pro školy

Ať už sháníte školní rozhlas, popřípadě potřebujete jinou techniku, obraťte se na firmu založenou v roce 1994. Za dobu svého působení se stala společnost špičkou na poli výroby, montáže i servisu ozvučovací techniky v čele s rozhlasy. Kromě řešení pro soukromé firmy či veřejnou správu nabízí dostupné ceny, odborné poradenství a široký výběr produktů. Díky tomu už ani školní rozhlas nemusí působit jako nevzhledná krabice s rušivými elementy při zapínání a vypínání mikrofonu. Firma se aktuálně specializuje na velkoobchodní i maloobchodní sféru a soustředí se na reproduktory, zesilovače, rozhlasové ústředny i elektronické sirény.

Ozvučení do školy

V jejich portfoliu najdete též bezdrátové rozhlasy, což oceníte během varovných aktivit při mimořádných situacích. Nejen na vesnicích se totiž rozhlas využívá k přenosu klíčových informací, co se v obci děje, jaká smuteční setkání proběhnou či jak dopadl zápas dorostu ve fotbale. Chytrý bezdrátový rozhlas supluje funkce i během varování obyvatelstva v případě nepřítomnosti obsluhy na úřadě. Kromě moderního rozhlasu ocení škola také potřebné ozvučení. Díky montáži a zprovoznění ozvučovací techniky získáte ucelený systém zvonění i ohlašování hodin. Stejně tak novou techniku využijete na sportovištích. Součástí této techniky je rovněž mikrofon se stojánkem a CD přehrávač.

Sdílet článek