Dobroty pro pejsky z kvalitního sušeného masa

Dopřejte čtyřnohému členovi svojí rodiny dobrůtky z kvalitního sušeného masa. Nejrůznější pamlsky jsou skvělou volbou jako odměna po tréninku, za poslušné chování nebo jen tak pro radost mezi hlavními jídly.

LyoPro – to nejlepší pro vaše chlupaté miláčky

Udělejte radost svým psím mazlíčkům kvalitním stravou a jednou za čas ji neváhejte zpestřit něčím zajímavějším a chutnějším. Značka LyoPro nabízí to nejlepší pro vaše čtyřnohé chlupaté miláčky. Tato inovativní a zdravá alternativa běžně dostupných pamlsků je naprosto v souladu s filozofií BARF stravy.

Kvalitní produkty ze sušeného masa pro štěňata i dospělé psy

Štěňatům i dospělým psům kvalitní sušené maso zachutná na první dobrou. Objevte specialitku, jako je sušené maso pro psy z vybraných surovin plných živin, vitamínů a minerálů pro zdravý vývoj psů. A proč jsou mrazem sušené dobrůtky tak výjimečné? Díky šetrné metodě sušení mrazem si všechny produkty zachovávají svoje výživové hodnoty i výbornou chuť, přirozenou barvu, tvar a strukturu. Díky tomu jsou pro vašeho mazlíčka atraktivní. Navíc jsou lehké a skladné, takže ideální na cesty.

Zdravé pamlsky za odměnu i jen tak pro radost

Zdravé pamlsky pro psy, které můžete pejskovi dát buď za odměnu, na cestách nebo i jen tak pro radost jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin. Váš pejsek bude vrnět blahem. Nejen, že si pochutná, ale také konzumací pamlsků dodá do svého těla cenné živiny potřebné pro zdravý růst, vývoj i krásnou a lesklou srst.

Široká nabídka kvalitních pamlsků pro pejsky

Vyberte si pamlsky pro psy ze široké nabídky různých druhů. V nabídce na vaše chlupaté mazlíčky čekají například šťavnaté kuřecí kostky, hovězí játra, pštrosí mix nebo třeba hovězí kuličky. Mrazem sušené dobroty jsou jednoznačně volbou číslo jedna, pokud vám záleží na tom, co váš pes konzumuje.