Terramet – váš partner pro stavbu

stavební stroje

Když se rozhodnete stavět rodinný dům, získáte velkou stavební zakázku pro komerční prostory či výstavbu parku, vždy před vámi stojí otázka, jakou techniku pro svůj projekt použijete. Při menších i větších stavebních úpravách se neobejdete bez stavební či manipulační anebo hutnické techniky. Ta vám garantuje snadnou obsluhu a urychlení výkopu nebo úprav. A pokud si vyberete chytře, může se vám investice do nákupu byť starší techniky výrazně vyplatit.

Oslovte firmu Terramet s. r. o. mající v České republice 28letou tradici v pronájmu a prodeji stavební techniky. Kromě klasického prodeje se specializuje také na servis a pronájem stavební a manipulační techniky, takže má dokonalý přehled o všech vlastnostech a výhodách jednotlivých strojů a dokáže vás nasměrovat na nejvhodnější volbu.

Zavedená firma se silným jménem

Portfolio zahrnuje stavební stroje značek JCB, mobilní kompresory KAESER, pažení ALLROUND a elektrocentrály ENDRESS. Stavební stroje firma pronajímá po celé České republice. Pronájem je cenově dostupný a nabízí celou řadu výhod. Jistotou jsou vždy kvalitní a servisované stroje s maximálním stářím jeden až tři roky. Stejně tak vám stroj doručí na vhodné místo v ten správný čas, takže se vaše výkopové práce nikdy nezpozdí. A v neposlední řadě je tady potřebný servis nejen pro stroje JCB prováděný vysklenými odborníky s letitou praxí. V celkem sedmi střediscích Česka vám Terramet zajistí rychlý a efektivní servis s příjemnou slevou.

Když chcete investovat do strojů a techniky

Terramet se soustředí samozřejmě také na prodej a výkup použitých stavebních strojů všech značek v České republice a Evropské Unii. Na základě parametrů dokáže váš stroj nacenit a zprostředkovat jeho výkup včetně dopravy. Stejně tak vystupuje jako zprostředkovatel prodeje a dokáže vaši techniku náležitě ocenit. Celý proces funguje na základě prohlídky technikem, poradenství při nákupu i vystavení odhadního protokolu. Terramet vám smí vystavit také certifikát o pravosti původu stroje a počtu motohodin, eventuálně nabídnout řešení servisování. Nyní se můžete do svého projektu pustit naplno, konečně jste našli skvělou techniku a stroje se snadnou obsluhou.

Sdílet článek