Užijte si letní dovolenou v prosluněném Chorvatsku. Kde se ubytovat?

S příchodem jara začínají lidé pomalu řešit podobu dlouho očekávané letní dovolené. Chcete si užít opravdu nádherné prostředí a bezpočet krásných zážitků? V takovém případě vážně nemusíte navštěvovat kdovíjaké exotické destinace. Bohatě vám postačí populární Chorvatsko. Kam se musíte podívat?

Malebná příroda a milí lidé

Proč mají Češi tak rádi Chorvatsko? Odpovědí je rovnou několik – blízkost k naší zemi, nádherná příroda, milí lidé (kteří často umí česky), příjemné ceny a bezpočet různých druhů zábavy i poznávání. Nezáleží na tom, jestli chcete jen ležet na pláži, nebo máte v plánu poznávat historické památky, každý si přijde na to své.

Najít ideální ubytování však nemusí být nic lehkého. Jak na to? Ze všeho nejdříve si rozklikněte webové stránky Hrvaska.net. Tento oblíbený portál nabízí ubytování ve všech lokalitách Chorvatska – Istrie, Kvarner i Severní/Střední/Jižní Dalmácie.

Ihned po otevření zmíněných stránek se před vámi objeví jednoduchý přehled krajů i jednotlivých měst. Vám stačí kliknout na preferovanou lokalitu a vybrat si z desítek ověřených a cenově příjemných apartmánů u moře.

Poznejte světoznámou Pulu

Ať už se připravujete několik měsíců předem, nebo sháníte apartmán v Chorvatsku last minute, tento rok si užijte historické prostředí města Pula. Jedná se o jedno z nejvyhledávanějších turistických středisek v celé zemi.

Přece jen se bavíme o městě, které je staré více než 3 000 let. To znamená, že v jeho uličkách najdete pozůstatky římského osídlení. Určitě navštivte římský amfiteátr, kde se konaly souboje gladiátorů. Nenechte si ujít ani Augustův chrám, římské fórum ani další památky. Nejlepší bude, když si vyhledáte tipy na výlety na internetu. Přece jen se před vámi otevírají stovky možností.