Pořádné dobrodružství venku zažijete pouze s plnou výbavou

trekingové hole

Doba kovidová, jak bývá často období okolo let 2020 a 2021 označováno, rozdělila Čechy na dva tábory. Ten první si v době vládních opatření našel jako koníčka sezení na gauči, zatímco ten druhý tábor objevil nové příležitosti v přírodě. Vyměnili jste také návštěvy krytých sportovišť za pobyt v přírodě, popřípadě zkoušíte nové možnosti, jak si užít čerstvý vzduch, zdolat vysoký kopec či přespat bez nutnosti platit šílené sumy? Pak vítejte mezi milovníky outdoor aktivit!

Vyrazit ven se vší parádou

Ať už se chystáte vyšlápnout po svých nejvyšší okolní horu, otestovat ferraty či snad posílit ruce na skalách, jež doslova svádí k jejich zdolání, nezapomínejte na špičkové vybavení. To koupíte jednoduše z pohodlí domova online a zajistíte si tak precizní a bezpečné vybavení za velmi příjemné a dostupné ceny. Na své si přijdou profesionální sportovci i nadšení amatéři. Mezi klíčovou výbavou pro každého chodce, který dělá několikadenní přechody i obyčejný nordic walking patří trekingové hole. Jejich odlehčená konstrukce se vám vůbec nepronese, naopak umí skvěle podržet správné držení těla a umožní maximální stabilitu v jakémkoliv terénu. Trekingové hole si pořiďte též v momentě, že začínáte hubnout a chůzi trávíte denně alespoň dvacet minut. Uvidíte, že jejich využití najdete celoročně.

Venku pod širákem se spí nejlépe

Nejen dospělí, ale stejně tak děti milují dobrodružství a jedním takovým může být spaní pod širákem, kempování či snad romantické sledování hvězd na palouku. Nejen v těchto situacích budete vděčni za kvalitní karimatku. Léty prověřená výbava se hodí pro cestování, stanování i na cvičení. Samonafukovací a termoizolační karimatky vám zpříjemní pobyt v přírodě a překvapí dlouhou životností.

Rozhodnete-li se pro pobyt či sport v přírodě, řiďte se heslem bezpečnost na prvním místě. Proto si s sebou přibalte úvazky podle velikosti a využití a chybět vám nesmí ani karabina, s níž se bezpečně dopravíte i členitým terénem okolo skal, na lanech a žebřících. Sedací úvazek je vhodný do lanového centra, na skály i již zmiňované ferraty, stejně jako karabiny mnoha velikostí a provedení.

Sdílet článek