Bydlení podle českých designerů

Chystáte se na rekonstrukci domu a toužíte po inspiraci s jeho zařízením anebo jen chcete dodat svému bydlení novou energii? Chybí vám tvůrčí jiskra a v ohromném výběru nábytku se cítíte jako Alenka v říši divů? Neklesejte na mysli, ne každý má natolik velkou fantazii, aby si představil, jak bude jeho domov vypadat. Naštěstí je tu web Biano, kde najdete spoustu zajímavých nápadů moderního bydlení podle českých designérů.

Udělejte radikální změnu

Prahnete po dokonalé domácnosti, kde má vše své místo? Vsázíte na eleganci, moderní design, ale také na praktické uspořádání věcí? Inspirujte se na webu Biano, kde je umístěno více než 60 000 fotek interiérů a exteriérů, které vám dají první impuls. Poutavé tipy na bydlení sestavili odborníci na slovo vzatí, čeští designéři. Pokud se vám bude nábytek, jako jsou křesla anebo sedací soupravy na fotografiích zamlouvat, lze jej okamžitě objednat. Na webu najdete mimo jiné 400 000 produktů, které nabízejí stovky e-shopů.

Co patří do ložnice?

Ať jste děti nebo dospělí, perfektní den začíná příjemným probuzením. O sladké usínání a sny se postará kvalitní povlečení od českých i světových výrobců. Pro děti je vhodné bavlněné ložní prádlo, které se pyšní prodyšností, savostí a je hladké na omak. Nejvíce své potomky potěšíte povlečením s motivy pohádkových a filmových hrdinů. Dospělí mají v oblibě saténové ložní prádlo, které je známkou komfortu. Do ložnice patří také stylová lampa. Nejenže se postará o tlumený přísun světla, ale zároveň je moderním bytovým doplňkem.

Dětský pokoj budujte zvesela

Království nejmenších členů rodiny, dětský pokojíček, musí být zařízeno prakticky, rozumně i vesele. Vždyť si zde děti hrají, učí se, odpočívají a spí. Pořiďte jim pohovku, kde budou relaxovat u knihy anebo si povídat se svými kamarády. Nezapomeňte na barevné dekorace na stěnách. Jděte s moderní dobou a využijte tapety. Velký výběr tapet i nábytku najdete na webu Biano. Už není třeba hledat jinde. Vytvořte si bydlení podle nejnovějších trendů a inspirujte se nápady českých designérů.