Udělejte si netradiční párty v kostýmech a zvedněte si náladu

Máte také pocit, že se z lidského života vytrácí humor a smích? Jak už řekl Jan Werich: „Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Děti i dospělí prahnou po drahých dárcích a zapomínají na to, že nejde jen o jejich cenu! Dopřejte svým příbuzným a kamarádům všech generací žertovné dárky a karnevalové kostýmy, které zvednou náladu a vykouzlí úsměv na rtech!

Humor léčí!

Uspořádejte netradiční gril párty a ukažte svým přátelům, jaký máte smysl pro humor. Připravte skvělé občerstvení, voňavé masíčko na grilu, osvěžující zmrzlinu se šlehačkou a své hosty uvítejte v převleku! Kostýmy pro dospělé z e-shopu Ptákoviny ČB se o vše postarají! Objednejte si nevšední kostýmy, klobouky, čepice, kravaty, masky a líčidla, ať je váš převlek dokonalý! Jen si představte úžas na tváři svých kamarádů a známých, jak vás uvidí jako piráta, karkulku, indiána, čarodějnici, šejka, jeptišku, mušketýra anebo v tričku se svaly! Zábavný převlek umocní paruky, make-up, nehty, drápy a řasy! Parádní zábavu okoření koupání v bazénu! Zapomeňte na tradiční plavky a oblékněte si proužkovaný retro obleček s nohavičkami! Nebojte se experimentovat a rozjeďte grill párty s překvapením!

Konečně super zábava pro děti

Plánujete pro své ratolesti narozeninovou oslavu ve velkém stylu? Prahnete po skvělé zábavě svých potomků a jejich kamarádů? Uspořádejte narozeninovou párty v karnevalových kostýmech! Zajistěte dětské laskominy, vystoupení klauna, koupání v bazénku i polštářovou bitvu! Karnevalové kostýmy pro děti z e-shopu Ptákoviny ČB se budou líbit! Na stránkách firmy najdete karnevalové kostýmy pro děti všech věkových generací. Touží být vaše holčička princezna, beruška, víla anebo popová star? Chlapci si oblíbí kostým piráta, Harryho Pottera, Spider-mana, vodníka, rytíře anebo Gormita! Už jste si vybrali? V tom případě může nezapomenutelná dětská narozeninová oslava začít!