Dovolená nebo zájezd? Najdete rychle na NewTravel.cz

dovolená Chorvatsko

Různé srovnávače pomalu získávají stále větší popularitu. Výhodou těchto webů je, že jsou koncipovány tak, abyste ušetřili peníze. Srovnání zájezdů a dovolených na NewTravel.cz vám šetří peníze hned dvakrát:

1. Jednoduše najdete nejlevnější variantu zájezdu nebo dovolené ve vybrané destinaci podle vámi zadaných požadavků.

2. Na stránkách NewTravel.cz najdete srovnání zájezdů jen pojištěných cestovních kanceláří, nemusíte se tedy bát, že o své peníze přijdete, kdyby cestovní kancelář náhodou zkrachovala. Vzhledem k tomu, že jsou ve srovnávači zařazené jen ověřené kanceláře, riziko problémů je ovšem minimální.

105 ověřených CK, 20 tisíc hotelů

Umíte si představit, že procházíte nabídku tolika cestovek, abyste si byli jisti, že vaše dovolená bude opravdu to nejlepší za nejnižší možnou cenu? Ať už upřednostňujete pobytové zájezdy nebo poznávací, chcete poznat nějakou exotickou oblast nebo si chcete jen vyjet někam za sportem, do srovnávače zadáte lokalitu, počet dní, způsob dopravy, požadovaný typ ubytování a stravování, cenovou relaci a během okamžiku se vám vygeneruje seznam vyhovujících zájezdů všech spolehlivých cestovních kanceláří. Na vás je už jen konečný výběr. Bohužel vám nemůžeme slíbit, že bude snadný – pokud letos chcete na 7 – 9 dní do Chorvatska, zaplatit maximálně 15 tisíc za osobu ubytovanou v minimálně čtyřhvězdičkovém hotelu s polopenzí, budete aktuálně vybírat ze 76 zájezdů.

Neuteče vám žádná sleva

Srovnávač NewTravel každou minutu aktualizuje všechny last minute zájezdy, což znamená, že máte aktuální přehled o všech slevách. Srovnávač samozřejmě upozorňuje také na zvýhodněné first minute nabídky.

Našli jste si konkrétní zájezd, ale ještě vyčkáváte, jestli se třeba přece jen nezlevní? Chcete být upozorněni na případnou slevu ihned? Stačí použít tlačítko „hlídat cenu“ u zvoleného zájezdu, a pohyb ceny vám srovnávač pošle přímo do vašeho emailu!

Dovolená je čas, který si se svými nejbližšími chceme opravdu užít. Pokud budete mít jistotu, že jste si vybrali to nejlepší z dostupných nabídek, užijete si ji dvakrát tolik.

Sdílet článek