Nejen za vínem na Moravu

Jižní Morava je lákadlem mnoha turistů, zejména pak v létě, kdy se otevírají vinné sklípky a vinaři připravují degustace výjimečných vín z místních vinic. Chcete-li spojit příjemné s užitečným, může být jižní Morava stanovištěm pro firemní akce a teambuldingy, protože nabízí řadu vyžití sportovního i kulturního charakteru. Magická pak bude svatba na jižní Moravě, protože tady na novomanžele i jejich hosty čeká jedinečná romantika.

Svatba pod Pálavou

Svatba jižní Morava se může konat třeba v tradičním stylu Vinařského dvora na Faře. Vinařství Holanek disponuje bohatými zkušenostmi a garantuje nezapomenutelný den pro všechny zúčastněné. Špičkové služby symbolizuje svatební servis na míru zahrnující třeba speciální ubytování pro novomanžele, vysoce kvalitní vína či návrhy svatební tabule včetně výzdoby. Na Jižní Moravě na vás čekají sluncem zalité vinice, skvělé venkovní prostory pro svatební veselí či autentický vinný sklep u barokní fary.  Svatba jižní Morava v podání rodinného vinařství Holanek garantuje dokonalé místo pro vykročení do společné budoucnosti.

Pracovní cesty a jednání

Mimo svatby a rodinné akce je vinařství Holanek připraveno na firemní aktivity. Jižní Morava firemní akce pořádá již léta, takže se zhostí kompletního servisu pro soukromé akce. Díky tomu vám vinařství naplánuje třeba prohlídku výrobního sklepa či vinic, též gurmánský zážitek a v neposlední řadě rezervují celý areál Vinařského dvora pro vaše firemní účely. Firemní akce jižní Morava se stanou vaší pravidelnou aktivitou, neboť zde načerpáte nové obchodní poznatky, zažijete komfort a pohostinnost a špičkový servis s řadou benefitů. Jedním z nich jsou beze sporu blízká cyklostezka, prodej luxusních vín či autenticky zrekonstruovaný vinný sklep starý přes 200 let, jehož prohlídka je skutečným požitkem.