PVC podlahy s vysokou životností

bytové podlahy

Přejete si mít doma komfortní podlahovinu, která vyniká jednoduchou údržbou a vysokou odolností? Bytové podlahy můžete sehnat v mnoha dekorech, ze kterých vyberete ty nejlepší, aby vypadaly perfektně právě ve vašich místnostech.

Vytvořte si správné teplo domova

Prázdný interiér je potřeba zaplnit tak, aby z něho doslova sálalo to správné teplo domova. Začněte přímo od podlahy! PVC podlahy se instalují velice rychle a vyjdou i levně. K dostání jsou v mnoha šířkách. Vzorů se v nabídce nachází skutečně hodně, můžete si dopřát designy dlažby, melírované, imitace dřeva, kamene. Vynikají vysokou odolností a patří mezi praktické, protože nevyžadují příliš namáhavou péči. Údržbu nejčastěji obstaráte zametáním suchým smetákem či vysavačem. Vytření mopem stačí jednou až dvakrát týdně, záleží na síle znečištění.

Několik tipů na podlahové krytiny

V kolekci Meteor 55 si vyberete celkově 26 dekorů luxusního vinylu v rolích. Nové designy se využijí jak v bytových, tak v komerčních prostorách. Pokud hledáte něco odolného proti skvrnám a poškrábání, zkuste Novilon® Viva 2017-2019. Tato krytina navíc dokáže redukovat hluk o 16 dB. Pro zajištění bezpečnosti chůze a praktičnosti obsahuje speciální prvek AQUAGRIP. Mechanická rubová pěna LDF se stará o tvarovou paměť materiálu, ale také o zvukovou a tepelnou izolaci. Nejodolnější vinylovou podlahu s textilním podkladem Gold Tex Premium dost oceníte během rekonstrukcí, protože dokáže vyhladit malé vady na nerovných površích.

Společnost Riva funguje už od roku 1991. V současné době se jedná o jednoho u největších podlahářských center v naší zemi. Pokládky se realizují jak u jednotlivých zákazníků, tak u větších firem. Pro jednotlivé projekty se také využívá blízká spolupráce se zkušenými architekty a projektanty, díky čemuž vznikají jedinečné interiéry.

Sdílet článek