Hledáte vkusný dárek? Vsaďte na wellness pobyty!

Augustian-Life

Zapátrejte v paměti a vzpomeňte si, kdy naposledy jste si dopřáli kvalitní masáž, bublinkovou koupel ve dvou a lahví šampaňského anebo pořádnou saunu pro zdraví? Pokud nepatří wellness aktivity mezi vaše pravidelné koníčky, pak si alespoň jednou za čas dopřejte nadstandardní služby a servis ve vybraných centrech pro zdraví a krásu. Město, kde se pěstuje zdraví, podporuje krása a volný čas se tráví na kolonádách při procházkách či sportovními aktivitami okolo přehrady, se jmenuje Luhačovice. Každý rok sem zavítá mnoho českých i zahraničních hostů, kteří chtějí své tělesné schránce dopřát odpočinek.

Na věku nezáleží

Věk nehraje roli, v každém věku totiž tělo potřebuje povzbudit a uvolnit. Lázně a wellness jsou skvělým dárkem pro maminku, babičku i kamarádku. A pokud se rozhodnete v Luhačovicích pro luxusní hotel s prvotřídním zázemím, můžete si být jisti, že nešlápnete vedle. Augustian-Life je značka spadající pod hotel Augistiniánský dům. Kromě špičkové kosmetiky a produktů pro wellness a spa nakoupíte i originální dárkové poukazy, s nimiž potěšíte mladou sportovkyni, tatínka s bolavými zády, manželku k výročí i babičku či tchýni. Pobyty jsou pečlivě sestaveny z relaxačních a ozdravných procedur a kromě zážitkového odpočinku se můžete těšit rovněž na ubytování v noblesním stylu. Otestovat můžete například účinky detoxikační bylinkové koupele, uvolňující masáže a další druhy masáží či reflexní terapii anebo jen tak relaxovat v bublinkách ve spa.

Speciální balíčky pro náročné

Bohatý výběr zážitkových programů vám doslova učaruje. Kromě pobytů s ubytováním lze čerpat i služby bez ubytování, vychutnat si masáže, wellness, labužnická menu v restauraci, popřípadě oslavit výročí romantickým dnem ve dvou. Pro náročné zákazníky jsou pak připraveny tematické víkendy, třeba odpočinek v asijském stylu či vůně Itálie na talíři. Dopřejte sobě i svým blízkým luxus a věnujte jim chvíli jen pro sebe. Odpočinek, masáž a vynikající jídlo v lázeňském městě budou jasnou trefou do černého!