Škoda času bez pohodlné jízdy automobilem

Škoda Fabia

Dost často cestujete? Projíždíte republiku křížem krážem, ale stále častější opravy auta vám kazí radost z ujetých kilometrů? Asi se těžko odhodláte k využívání veřejných dopravních prostředků, když jste si zvykli na určité pohodlí ve vlastním autě. Ano, starší stojí méně peněz, ale novému se nic nevyrovná!

Co očekávat od nových vozidel

Hbitý, rychlý a dodávající jistotu. Zdají se vám tato slova jako z nějaké pohádky? Ne, jde o realitu automobilu Škoda Kodiaq, který tyto vlastnosti využívá v různých terénech a za jakéhokoliv počasí. Interiér vás přesvědčí, že zůstane pohodlný i během dlouhých cest. Především oceníte nejen oporu zad, ale také místo pro nohy v každé části interiéru. Ani zde nechybí obsáhlé využívání inovací a moderních technologií. Určitě bude příjemné odemykání, startování a zamykání bez klíčů. Na palubní desce dobře překontrolujete aktuální dopravní situaci. Parkování vám už nepřipraví žádné horké chvilky, protože získáte asistenci a ohlídání mrtvého úhlu. K dalším zajímavým funkcím se řadí automatizované spínání stěračů a světel.

Buďte na silnici v pohodlí

Pokud toužíte po dokonalém synchronizování auta s vaším smartphonem, hledejte funkci SmartLink umožňující jejich propojení. Ihned začnou na obrazovce, například u vozu Škoda Fabia, kompatibilně pracovat aplikace s certifikátem k bezpečnému používání. Nemusíte se obávat bloudění na neznámých místech, protože mobilní navigace vás dovede tam, kam plánujete. 

Možná se občas zasníte, abyste si aspoň na chvíli přiblížili oslnivé vozy prohánějící se ve městě, ale i v horských krajinách. Určitě získáte pozornost okolí, když vsadíte na luxusní vůz Škoda Superb. Uvnitř se usadíte do ergonomicky tvarovaných sedadel, zpříjemníte si trasu díky multimediálním stanicím, získáte dokonalý přehled o situaci na silnici, ale i o stavu vašeho modelu.