Osobní automobil pro nové možnosti

kia optima

Na trhu existuje celá řada modelů aut od předních výrobců s celosvětovým působením. Je až s podivem, kolik modelů aut dokáží designéři navrhnout, aby uspokojili náročné požadavky zákazníků napříč věkovými kategoriemi. Každý z nás má jiné představy o snovém autě, stejně jako finanční možnosti. Proto se rozhodla Kia představit unikátní modely, s nimiž uspokojí čtyřčlennou rodinu i zcestovalé podnikatele.

Milujeme SUV

SUV, sportovní a vyšší vozy, má rád téměř každý. Starší řidiči si pochvalují skvělý rozhled z pozice řidiče, mladým maminkám vyhovuje vyšší sezení a někteří si nemohou vynachválit příjemné nastupování a bezproblémové vystupování z auta. Kia Sportage patří mezi stálice z dílny Kia, protože si v řadách českých domácností našla své pevné místo. Nabízí dostatek prostoru, moderní interiér a funkční technologie plné bezpečnostních prvků. Zkrátka takové auto ocení rodina i mladší ročníky, které chtějí cestovat bez limitů. Pokud nehledáte úplně vysoké auto, zato chcete kvalitu a dokonalost v každém detailu, bude tím pravým pro vás Kia Optima. Je kultivovaná, elegantní a působí luxusním dojmem zvenčí i uvnitř. Špičkové vybavení doplňuje propracovaná přístrojová deska s moderními funkcemi. Jestliže ani elegance není tím primárním, pak musíte otestovat provokativní model Kia Stonic. Vůz oplývá vnitřními hodnotami a nabízí benefity unikátního asistenčního systému. Ten vás upozorní na potenciální zdroj nebezpečí, umí zjednodušit parkování, manévrování ve městě a kontroluje jízdu v předjížděcím pruhu.

Česká klasika Kia Ceed

Tak jako český národ miluje knedlo vepřo zelo, stejně tak si oblíbil vůz Kia Ceed. Její tvary učarují i vám, stejně jako nadčasový interiér a komfortní startování bez klíče. Kdo dává přednost menším autům, ocení vlastnosti modelu Kia Rio. Chytrý interiér a mnoho funkcí vám nabídne pomoc při parkování a pocitu bezpečí na městských cestách i při dálkových výletech. Komfortní a chytrý interiér vás překvapí rovněž spoustou prostoru pro vychutnávání tepla ze sedaček či volantu. S Kia můžete vyrazit do města, na dálnici i dalekou cestu a užít si nejnovější funkce.

Sdílet článek