Stroje navržené lidmi pro zpracování plechů

jednoúčelové stroje

Na českém trhu působí již 25 let odborníci, kteří se mohou pyšnit bohatými zkušenostmi při vývoji a výrobě strojů na zpracování plechů. Stojí za nimi roky tvrdé a cílené práce, jež se nyní vyplácí. Firma díky ní nabízí do detailu propracovaná zařízení či jiné stroje s různými vlastnostmi a profily. Pokud jako soukromá osoba či společnost hledáte profilovací linky pro výrobu regálových systémů či manipulační techniky, využijte kombinace znalostí a moderní výpočetní techniky, která pracuje též s ohledem na design, ekonomiku a v neposlední řadě i aktuálním tématem – životním prostředním.

Dostupné výrobky

Ať už hledáte jednoúčelové stroje či vyvážečky dřeva, svěřte se do rukou zkušeného týmu, s nímž přijde i optimální řešení pro potřeby vašeho obchodu. Výroba jednoúčelových strojů je zaměřena vždy na profily, a to v  otevřeném či uzavřeném anebo speciálním řešení. Díky tomu je zajištěna vysoká produktivita. Kromě těchto strojů nabízí firma též tvářecí stroje navržené tak, aby tvářely za tepla či studena. Každá varianta má své benefity a záleží tedy pouze na vámi zadaných dalších parametrech. Tvářecí stroje totiž pracují plošně i objemově a podle charakteru sil válcují, popřípadě kovou.

Vynikajících výsledků při práci dosáhnete rovněž díky vhodně zvoleným stolům. Profesionální svařovací stoly garantují řadu funkcí včetně sklopení, výškového nastavení, vysoké nosnosti a jsou k dostání v moderních designech. Nezapomínejte na potřebné příslušenství, třeba upínky sloužící k ustavení a uchycení dílce při svařování.

Nebojte se požadovat individuální přístup

Společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi vám nabízí i další vlastní výrobky či stroje. V produktovém portfoliu nechybí vyvalovačka těstazakružovačkypodavače materiálů, jednoduše každé řešení pro vás obchod. Hledáte něco specifického? Výborně, i s tím vám profesionálové s odborným přístupem zajisté pomohou.

Sdílet článek