Evidence docházky – chytré řešení přehledu v jeslích a školkách

evidence docházky

Dochází vaše děti pravidelně do jeslí, mateřské školky nebo jiné dětské skupiny? Všechna zařízení mají samozřejmě povinnost evidovat docházku dítěte i personálu. Ve většině případů se tato dokumentace stále ještě otrocky zaznamenává časově zdlouhavým zápisem. Lektoři tak nesmějí na nic zapomenout, denně kalkulují počet ratolestí, pro něž je potřeba připravit oběd a na konci měsíce se provádí kontrola s následnou fakturací.

Tento systém okrádá vychovatele o čas, který mohou věnovat práci s dětmi a je zároveň velmi nespolehlivý, neboť může dojít k chybě lidského faktoru. Nově vzniklá evidence docházky Dignus předchází všem těmto problémům a prakticky řeší všechna potřebná opatření. Děti i zaměstnanci se přihlašují pomocí čipových karet, které přesně poznamenávají jejich přítomnost nebo naopak absenci. Promyšlený systém všechna data ukládá a analyzuje dle požadavků vedení.

Evidence docházky Dignus – přehledný systém pro rodiče i management

Děti jsou z čipových karet nadšené a opakovaně je používají, proto je přístroj nastaven tak, aby ignoroval každá následující načtení karet a uložil pouze časový záznam o příchodu a odchodu. Software vytváří přehledné tabulky a evidence docházky je dokladem pro rodiče v okamžiku vystavení faktury za přítomnost dítěte v zařízení. Tento systém umožňuje také snadnou kalkulaci výplat lektorů.

Levný a bezpečný systém

Evidence docházky pomocí Dignus je finančně nenáročná. Čipové karty se pořizují velmi levně a navíc jsou přenosné pro další osoby po ukončení docházky dítěte do školy, jeslí či dětské skupiny. Aplikace je přístupná z notebooku, tabletu a pro management také z chytrého telefonu. Vývojáři dbali rovněž na ochranu dat a osobních údajů, a proto je systém důkladně zabezpečen proti nahlížení nepovolaných osob. Usnadněte si papírování i ve vašem zařízení díky chytrému programu s řadou spolehlivých funkcí a vyzkoušejte propracovaný systém evidence.

Sdílet článek