Pohodlné povlečení pro spokojený spánek

povlečení 3D v akci

Když se řekne 3D tisk, většina z nás si ihned představí tvorbu trojrozměrných předmětů, technologii, od níž si tolik slibují inženýři z mnoha oborů. Ovšem nenechte se zmást, i povlečení dnes může být 3D! Výrobci takovýchto lůžkovin vás samozřejmě nechtějí uložit od trojrozměrné krabice, technologie se zde týká potisku textilu probíhajícího bez šablon, kdy jsou postupně jednotlivé vrstvy daného motivu nanášeny přímo na textil, čímž je dosahováno detailního a propracovaného obrazu.

Je libo slona v posteli?

Jaké motivy se tímto způsobem na povlacích na peřiny a polštáře objevují? Setkat se lze s potiskem připomínajícím rozkvetlou louku, ale přikrýt se můžete i obrovskou slunečnicí nebo snít obklopeni hlubokým vesmírem. Nejen děti budou uneseny zvířecími motivy a do pokojíčku se díky povlečení 3D dostane stádo koní či sloní rodinka. Odrostlejší děti a cestovatelé potěší povlečení s fototiskem znázorňující světové metropole.

Při výběru 3D povlečení ale nedejte jen na hezký obrázek! Mohli byste být zklamaní, že New York po pár vypráních vybledne a pulzující město nebude připomínat ani náhodou. Povlečení by vždy mělo být vyrobeno z kvalitního materiálu.

Na materiálu vždy záleží!

Klasikou je bavlněné povlečení, vhodné pro každé roční období. 100% bavlna je známá pro svou tvarovou a barevnou stálost, jste-li ovšem perfekcionalista, po každém praní budete muset ložní prádlo žehlit. Potiskuje se i povlečení z umělých vláken, vhodné pro chladnější noci. Věčným „zmrzlíkům“ je jako na míru dělané povlečení z mikrofiberu, které se navíc snadno udržuje praním na 40° C, a ještě snadněji suší.

Přemýšlíte-li, kde si své nové barevné a především kvalitní povlečení vybrat? Zkuste e-shop www.rodinnebaleni.cz. Jak už samotný název obchodu napovídá, naleznete v něm domácí textil pro celou rodinu a za výhodné ceny. Určitě se nezapomeňte podívat do sekce Povlečení 3D v akci, kde na vás čekají nejnovější žhavé nabídky.

Sdílet článek