Investiční zlato za nejlepší ceny

mincovna

Zkušení investoři vám potvrdí, že finance se musí točit, nemá cenu si je hromadit na bankovních účtech v příliš vysokých částkách. Investovat můžete například do výhodných nákupů zlatých slitků a mincí, protože výkupní ceny zlata patří stabilně k vysokým. 

Investiční zlato jako vstupenka ke svobodě

Stačí investovat do zlata, abyste se stali svobodní, nezávislí a dostatečně vzdáleni od ekonomické i politické krize. Pochopitelně musíte získat zlato s garancí ryzosti, což jde i za velice výhodné ceny. Žádná česká mincovna investiční zlato ve formě slitků (cihel) nevyrábí. Z tohoto důvodu dominují na našem trhu především švýcarské rafinérie. Argor-Heraues, PAMP a Valcambi se starají o produkci třetiny světové produkce, proto se není čemu divit, když došlo k ochromení zásobování zlatem i stříbrem kvůli uzavření během pandemie. Provoz byl sice již obnoven, ale slitky z drahých kovů stále nepokryjí celou poptávku. Zlaté cihličky si momentálně pořídíte velice těžko, ale výhodná cena zlata stojí za pozornost, proto se čeští investoři rozhodli pro zlaté mince. 

Vídeňské zlaté pozdravy

Specializovaný prodejce se nachází v Obecním domě v Praze a investiční zlato zde získáte v požadované kvalitě. Investoři se nyní soustředí na mince ražené ve Vídni. Wiener Philharmoniker jsou k mání z ryzího zlata v hmotnosti troyské unce (1 Oz) a menších. „Největší zájem je o mince v originálním balení po 10ti nebo 20ti kusech. To je zapečetěné speciální fólií s hologramem. Klienti tak mají jistotu, že jejich mince jsou zbrusu nové, nedotčené. “ uvádí pan Palas, vedoucí prodejny. Jedná se o stejnou hmotnost jako švýcarský slitek, ale nepatrně levnější. Vídeňský Filharmonik náleží mezi světoznámé značky, vlastně mince prodáte kdekoliv, pokud hodláte prodej uskutečnit. Mince se nemusí číslovat, proto je klientům zaručena diskrétnost. Další nespornou výhodou v porovnání se slitky je i vyšší estetická hodnota.

Sdílet článek