Pouto mezi matkou a dítětem se tvoří kojením

kojení

Každá nadcházející maminka se těší na své novorozeně, které si k sobě přivine a bude budovat nezničitelné pouto mezi matkou a dítětem. Zvláště pro prvorodičky mohou být psychické i fyzické proměny těla matoucí.  Ještě před porodem se prsa plní mlékem pro novorozeně, prakticky všechny ženy bojují se zvětšenými prsy a mnohdy i bolestivým pnutím. V porodnici pak následuje učení kojení, které nebývá vždy jednoduché. Některá žena má příliš velké prsní dvorce, dítě se neumí přisát, eventuálně mají vpadlé a pro dítě těžko dostupné bradavky. V drtivé většině případů se ale ženy bojí bolesti – nalitá prsa mohou tvrdnout, kvůli kojení vznikají otoky a oblast bradavek je podrážděná.

Pro dítě to nejlepší

Studie potvrzují, že mateřské mléko je pro dítě tou nejlepší stravou od prvních vteřin života. Pokud chcete kojit bez bolesti, vyzkoušejte osvědčené náplasti, díky nimž se zbavíte bolesti. Náplasti vyvinuté s ohledem na potřeby maminek a dětí intenzivně pečují o bradavky a optimalizují stav pokožky. Byť se jedná o gelové náplasti, gel není v žádném případě škodlivý pro dítě. Ostatně více informací naleznete rovněž na této webové stránce http://kojenibezbolesti.cz/produkt/multi-mam-compresses/, kde náplasti též zakoupíte.

Bio-aktivní náplasti pro pohodlí maminek

Během kojení jsou bradavky extrémně namáhány. Zvláště u věších miminek, jimž se klubou první zoubky. Implementace náplasti poskytne okamžitou úlevu a pohodlí. Jestliže vás trápí otoky, redukujte je pomocí náplasti, můžete tak zabránit nežádoucí infekci. Bio-aktivní náplasti jsou plněné pečlivě vybranými rostlinnými složkami. Náplasti fungují na bradavkách jako měkký a velmi pohodlný obklad s prokazatelnými regeneračními účinky.

Ať už máte v kojení praxi, nebo je to vaše premiéra, dopřejte svému dítěti zdravé bradavky a sobě ten nejlepší pocit bez bolesti. Další zajímavé informace nejen o náplastích naleznete například zde http://kojenibezbolesti.cz/bolestive-bradavky/.

Sdílet článek