Kilpi vás kompletně vybaví na zimu!

zimní bundy

Za výlohami outdoorových prodejen se v tomto období objevují nové kolekce zimního oblečení. V následujících měsících se bez hřejivé výbavy neobejdeme, měli bychom však vědět, kde výhodně nakupovat! Vlastnosti zimních oděvů jdou ruku v ruce s kvalitou nabízeného sortimentu. Nelpěte proto na co nejnižší pořizovací ceně, namísto toho se snažte zorientovat v síti prodejců, kteří se za poskytované zboží skutečně nemusí stydět a využívají inovativní materiály a pokrokové výrobní technologie a postupy!

Značka se zárukou kvality

Padající sníh, mráz, teploty hluboko pod nulou nebo silný vítr. Před všemi těmito vlivy by vás kvalitní zimní oděvy měly chránit, proto se nenechte zmást silným marketingem a raději vsaďte na dobré jméno firmy vybudované doporučením lidí, kteří mají se značkou ty nejlepší zkušenosti. Společnost Kilpi se může chlubit nejen zástupem sportovců dělajících jejímu jménu čest, ale také testováním jednotlivých druhů oblečení v drsných podmínkách severských zemí. Kromě zmíněných kvalit mají kolekce stylové značky velmi moderní vzhled, jež vychází z módních trendů. Charakteristikou kilpi sortimentu je maximální funkčnost a pohodlí!

Kilpi – oblečení do každého počasí

Český outdoorový výrobce vás oblékne v každém ročním období. Ať už potřebujete cyklistickou výbavu, větrovku do hor nebo kalhoty do města, v Kilpi uspějete a získáte perfektně sedící oděvy! Právě teď v prodejnách seženete super zimní bundy v mnoha barvách a variantách zpracování. Součástí oděvů bývají protisněhové pásy, strečové prvky a stejně tak praktické ventilační zipy. K dostání jsou rovněž zimní kalhoty pro muže, ženy i děti. Na výběr máte modely decentního ražení, ale také vesty či bundy s výraznými nášivkami.

V prodejnách Kilpi koupíte v neposlední řadě funkční termoprádlo, batohy i praktické doplňky vhodné pro letní a zimní čas. Jestliže vy sami už vše potřebné máte, udělejte radost někomu ze svých blízkých. Vězte, že příští rok už budou mít jasno v tom, co si přejí k narozeninám nebo Vánocům.