Domácí šití přichází znovu do módy

thread-931889_1920


Domácí šití se opět vrací do módy. Zálibu v něm našla velká spousta mladých žen a maminek. I v době, kdy jsou obchody přeplněny textilní konfekcí různých barev, střihů pro malé, velké, hubené i objemnější, si mnoho žen chce ušít něco svého. Pro některé z nich je to koníček, jiné potřebují jen tu a tam něco přišít či poopravit dětem roztrhané tepláky. Ty zdatnější na nich šijí dokonce hračky.

Šití není žádná věda

S tím správným vybavením to jde prý skoro samo. Pořízení šicího stroje je závažná věc. Budete do něj investovat pár tisíc korun a bude vám sloužit dalších 15 – 50 let, možná i déle. Rozmyslete si proto, co od svého stroje za tuto dlouhou dobu budete očekávat. Jak se asi budou vyvíjet vaše nároky a co všechno vás láká si jednou vyzkoušet. Toužíte šít bytové dekorace, oděvy, nebo stroj plánujete využívat jen výjimečně a převážně na drobné opravy již hotového textilu? Podle toho volte jeho funkce. Při výběru šicího stroje proto rozhodně stojí za to poradit se s odborníky. Mezi ty na slovo vzaté zcela jistě patří kvalifikovaní pracovníci firmy Šicí technika Brother, která na svém e-shopu k tomuto účelu zřídila zákaznickou linku. Díky tomu dostanete ještě před nákupem všechny dostupné informace o produktech a vy si vyberete ten pravý kousek.

sewing-machine-315382_1280 (1)

Česko versus Japonsko

Na českém trhu působí firma jako přímé zastoupení japonské matky Brother již přes 20 let a šicí stroje této značky patří k nejvyhledávanějším po celém světě. O tom svědčí počet prodaných více než 40 milionů kusů. Vedle vysoké kvality zpracování a perfektní spolehlivosti samotných strojů zaručuje pro své zákazníky špičkový servis a v případě potřeby dodávky náhradních dílů. Stroje se pyšní celokovovou vnitřní konstrukcí, některé LED osvětlením a vynikají také skvělou ergonomií. Jejich unikátní pýchou jsou patentované navlékáčky, které skutečně sami nit navlečou. Všechny stroje jsou dodávány spolu s velmi podrobným českým návodem k použití a výbavou pro okamžité používání. V širokém sortimentu značky Brother naleznete celou řadu spolehlivých šicích strojů v nadčasovém a moderním designu, ale i vyšívací stroje, overlocky a coverlocky, řezací plotr, šicí jehly a kompletní příslušenství. Na své si tedy přijdou naprosto všichni od amatérů po zdatné švadleny. To nejlepší na konec. Na šicí stroje Brother je poskytována rozšířená tříletá záruka.

Sdílet článek