Jarní péče o tělo speciálně pro pány

Sothys homme

S příchodem jara se zvyšuje také zájem o náš zevnějšek. Ne že bychom v zimě péči o pleť a tělo nevěnovali pozornost, ovšem najdou se i tací, pro něž je zima obdobím odpočinku a čištění pleti nebo kvalitní pedikúru nechávají až na teplejší měsíce. A jak pomalu shazujeme svetry a bundy a měníme je za krátké kalhoty a lehké větrovky, začínáme si všímat, jak je naše pokožka zimou poznamenaná. Ale pozor, nejedná se pouze o dámy, jež tráví v salónech krásy pravidelně hodiny, na chuť speciální péči přichází také muži.

Mimořádná kúra pro muže

Sothys homme Praha nabízí celou škálu ošetření nevyjímaje ošetření pouze pro muže. Ozdravná kúra obsahuje základní obličejové ošetření, díky němuž dochází k posílení a detoxikaci pleti a zároveň relaxaci a uvolnění. Součástí ošetření je masáž hlavy a aplikace masky či krému odpovídající typu pleti. Za hodinu času vaše pleť získá na odolnosti a kráse. Svěříte-li se do rukou zkušených profesionálů, bude vám poskytnuto také bezplatné poradenství, jak nejlépe pečovat o pokožku v pohodlí domova. Byť jsou pánové v tomto směru oproti ženám pozadu, stále více si jich uvědomuje, že sex appeal a charisma získávají muži díky svému udržovanému zevnějšku. Proto si můžete přímo produkty Sothys homme zakoupit posilující přípravky s anti-age účinkem. Zejména pak řadu pro pohodlné holení či denní péči.

Místo, kam se budete nadšeně vracet

Špičková kosmetika není ale pouze jediným lákadlem. Na jednom místě totiž najdete kosmetické služby, dentální hygienu i estetickou medicínu, což vám umožní vypadat pořád skvěle a především se pak dobře cítit ve vlastním těle. Jedinečný pocit změny v oblasti estetické medicíny zajišťují certifikované přístroje BTL, aniž by byla vyžadována dlouhá rekonvalescence či se objevily bolestivé stavy. Vyberte si v hlavním městě místo, kde zapomenete na všechny starosti a najdete si čas pro luxusní hýčkání rukama těch nejzkušenějších.

Sdílet článek