Romantická letní svatba pod širým nebem

párty stany

Svatební den je nejkrásnějším okamžikem každé nevěsty. Příprava na tuto životní událost stojí nemalé úsilí a připravit vše dle představ budoucí novomanželky je mnohdy náročné. Jste v roli nevěsty či zastupující koordinátorky a hledáte nápad pro jedinečnou párty? Není nic originálnějšího než romantická venkovní svatba. Déšť sice přináší do manželství štěstí, ale je vhodné před ním hosty chránit a dopřát jim určitý komfort. Jak na to?

Předejděte výkyvům počasí s párty stanem

Míst, kde můžete svatbu uspořádat, je nespočet. Mnoho hotelů, penzionů i restaurací obvykle nabízí posezení venku. Pokud vaše představy směřují k rozlehlé zelené louce, padne zřejmě vaše volba na veselku ryze přírodní. Jak ale vše uspořádat tak, aby zábava neskončila s první přeháňkou či silným větrem? Výběrem správného zahradního párty stanu. Ať už plánujete svatbu malou, nebo naopak potřebujete přístřeší pro značný počet osob, stany lze kombinovat a spojovat do libovolné velikosti. Toto profesionální řešení poskytne přístřešek nejen hostům, ale i kapele, stolům pro raut a gril.

Zahradní párty stany můžete pořídit v klasickém nebo nůžkovém provedení. Druhá varianta je stabilnější, a proto se u velké sešlosti rozhodně vyplatí. Neopomeňte při koupi ani na bočnice, které v případě horka příliš nevyužijete, zároveň však při nečekané přeháňce rychle nainstalujete.

Nabídka zahradních párty stanů je neomezená

Rozměr i barva jsou otázkou vkusu a stylu svatby. Výběr je dostatečně široký, aby pokryl i ta nejtajnější přání každé nevěsty. Rozhodně investujte do kvalitního materiálu, jenž bude mít vysoký podíl PVC, čímž se úměrně zvyšuje jeho odolnost vůči vodě. Stan můžete dekorovat stylovým osvětlením a květinami, dle libosti. Neopomeňte také na vytyčení tanečního parketu. Každý detail dělá z vašeho dne nezapomenutelný okamžik.

Vaše svatba může být nesrovnatelná díky venkovní oslavě a pomocníkům, kteří vás spolehlivě ochrání před deštěm i větrem. Ucelenou nabídku párty stanů a zahradních altánků, včetně nejrůznějších doplňků, naleznete na www.t-zbozi.cz.

Sdílet článek