Potřebujete neprodleně půjčit finance?

rychlá půjčka

Jste v úzkých a potřebujete neprodleně půjčit peníze? Převod financí od bankovních institucí je zdlouhavý a vyžaduje řadu předchozích opatření. Výše úroků je navíc často nevyhovující a komplikuje vám včasné splácení. Určitý finanční obnos však lze zapůjčit i jiným způsobem, jenž může fungovat na podobném principu jako kontokorent.

Zavedené společnosti umožňují řešení vašich finančních nesnází několika způsoby půjček. Velkou výhodou jsou non-stop služby, které garantují vyřízení a převedení částky na váš účet během několika hodin. Bez prodlení tak máte potřebnou částku ihned k dispozici. Současně okamžitě získáváte konkrétní informace o měsíčních splátkách nebo možnosti opětovného čerpání úvěru.

Výhodná půjčka s možností individuálních splátek

V případě, že potřebujete větší finanční pomoc, nabízí se varianta Credit Limit, kdy si lze naráz vypůjčit až 35 tisíc s libovolnou výší měsíčních splátek. Zvláště novým klientům se vyplatí vyzkoušet službu Ferratum Micro, neboť první půjčku mají zdarma a mohou si požádat o částku v hodnotě 9 tisíc.  Tato rychlá půjčka je oficiálně splatná do měsíce. Po dohodě lze však uhradit částku až s dvouměsíčním odkladem. Stávající zákazníci, jež si půjčují pravidelně, spoléhají na spotřebitelský úvěr Ferratum Plus s jasně stanovenými měsíčními splátkami, jejichž přesná výše je známá hned po sjednání půjčky. Tímto způsobem si lze navýšit finanční obnos až o 25 tisíc korun.

Bezodkladný převod finančních prostředků

Ne vždy máte chuť a možnost vysvětlovat rodině a přátelům vaši finanční situaci, proto je často snazší vypůjčit si potřebné prostředky v institucích určených k těmto účelům. Opětovným využitím služeb navíc získáváte výhody, které oceníte v budoucnu. Proces vyřízení a sjednání půjčky zvládnete ve dvou jednoduchých a rychlých krocích, finální třetí krok učiní společnost, která smluvenou částku připíše na váš účet! Chytré a snadné půjčky jsou dostupné všem, mnohdy vyřeší nečekanou finanční tíseň a ušetří nervy či starosti z nedostatku peněz.

Sdílet článek