Renovujete svou domácnost? Víme, kdo vám vyrobí dveře, podlahu i nábytek

Renovace domácnosti není zrovna oblíbená činnost. Jejím výsledkem je však nádherné a účelné bydlení, které hravě vykompenzuje tvrdou dřinu. Rozhodli jste se pro přestavbu svého domova? Víme, jak si vše usnadníte. 

Komplexní péče od profesionálů 

Pokud jste se zrovna ocitli uprostřed renovačních prací, rozhodně se podívejte na služby oblíbených řemeslníků ze společnosti Dřevoškrt. Tato domažlická firma poskytuje pestrou škálu služeb, díky nimž poctivě předěláte svůj domov. Co vše dokážou? 

V první řadě vám mohou prodat veškerý dřevěný stavební materiál. V jejich nabídce najdete truhlářské řezivo, palubky, desky, dvířka, terasové profily, nábytkové kování i řadu dalších pomůcek. 

Stejně tak prodávají a montují interiérové dveře od osvědčených českých výrobců. V případě zájmu dokonce položí i plovoucí podlahu. 

Nábytek na míru 

Zdaleka nejvyhledávanější službou je jejich nábytek na míru. Ten potěší hlavně náročné majitele rodinných domů, kteří vyžadují atypická řešení. Společnost Dřevoškrt přitom používá cenově přijatelný, ale velmi odolný materiál – lamino. 

Typickým příkladem je vestavěná skříň na míru. Budete si moci zvolit z libovolného tvaru, způsobu otevírání, rozložení regálů i mnoha dekorů. Pokud vám nevyhovují klasické skříně z obchodních domů, jste na správné adrese. 

V poslední řadě se hodí zmínit i kuchyně na míru. Právě ty si zasluhují zdaleka největší pozornost. Přece jen se bavíme o často navštěvovaném a velmi namáhaném prostoru, v němž se setkáváte s rodinou i přáteli. Řemeslníci ze zmíněné firmy vytváří klasické kuchyně do I, L, U, stejně jako varianty s ostrůvkem uprostřed. 

Nejlepší bude, když si prohlédnete fotografie z předchozích projektů. Pohled na vlastní oči vám ihned poskytne mnohem jasnější představu a inspiraci.