Ubytování u Máchova jezera

Máchovo jezero chatky

Rozhodli jste se, že letošní dovolenou strávíte jednoduše na domácí půdě? Pak určitě zvažujete, kam se vyplatí zajet, abyste dokázali najít vyžití pro nejmladší členy rodiny i sebe. Nechcete čelit náporům turistů třeba v Praze nebo se mačkat ve vodních centrech? Vsaďte letos na Máchovo jezero, romantické místo, kde si každý najde ideální způsob, jak si užít dovolenou na maximum a přivézt si spoustu zážitků.

Zpátky v čase se všemi vymoženostmi

Vynikající poloha rozlehlého jezera, jejž obklopuje spousta vzrostlých stromů, vám nabízí řadu sportovních i odpočinkových aktivit. Máchovo jezero chatky nabízí výhled na vodu a různá romantická zákoutí. Ubytovací zařízení je plně vybaveno včetně prostorné jídelny a modernizovaného sociálního zázemí pro dospělé i děti. Kromě toho se můžete těšit na široký výběr vodních sportů, nafukovacích atrakcí pro děti a upravené chodníčky pro procházky a cyklostezky.

Chatky Máchovo jezero jsou vybaveny také lednicí a koutkem pro přípravu svačin. Mezi vysokými stromy nechybí houpačky, prolézačky a pískoviště pro všechny věkové kategorie dětí. Co vás mile překvapí, jsou i okolní památky a zajímavá místa, kam si určitě naplánujte výlet. Vyrazte třeba do liberecké ZOO, na hrad Bezděk či Housku, a chcete-li ochutnat opravdové pivní skvosty, vydejte se na zámek Dětenice, kde si prohlédnete starobylou krčmu.

Cena, to nejlepší na konec

I když se v posledních týdnech hovoří o značném zdražování tuzemských dovolených, na Máchově jezeře se ubytujete za lidové ceny. Je pouze na vás, zda vám postačí ubytování, připlatíte si za snídani anebo rovnou za polopenzi s teplými večeřemi. Díky přehledným webových stránkám získáte jasnou představu o celkových nákladech na dovolenou pro celou rodinu. Máchovo jezero je oblíbenou cílovou destinací také pro školní výlety či teambuildingové akce.

Sdílet článek