Výhodnou podnikatelskou půjčku získáte i u nebankovního poskytovatele

V podnikání dochází k různým situacím a událostem, přičemž občas je pro rozvoj a růst obchodu nezbytná finanční injekce. Pokud nemáte dostatečný vlastní kapitál, potom je úvěr běžným zdrojem financování. Spousta podnikatelů se však obrací k nebankovním společnostem, přičemž důvodů je hned několik.

Pokud vás zajímá podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti, férovým přístupem a vstřícným jednáním vás nadchne společnost Nebankovní finance.

Snazší dostupnost

Nebankovní společnosti často poskytují půjčky podnikatelům, kteří by nemuseli splňovat přísné požadavky bank. Po těchto úvěrech sahají zejména start-upy, podnikatelé s krátkou historií podnikání anebo ti, kteří mají méně příznivou kreditní historii. Nebankovní společnosti jsou totiž ochotné přijmout vyšší míru rizika.

Rychlost schválení

Další výhodou nebankovních úvěrů je rychlost, jakou bývají zpracovány a schváleny. V některých případech bývá úvěr schválen a peníze vyplaceny do několika dnů od podání žádosti, což je pro podnikatele důležité. Půjčky se zástavou nemovitosti nejsou nic neobvyklého a zastavit můžete nejen svůj nemovitý majetek, ale i třetí osoby (která s tím samozřejmě souhlasí).

Flexibilita úvěrových podmínek

Nebankovní poskytovatelé nabízí celou řadu úvěrových produktů a většinou jsou ochotní přizpůsobit podmínky konkrétním potřebám podnikatelů, například vám připraví flexibilní splátkový kalendář, umožní vám předčasné splacení bez vysokých poplatků nebo vám upraví výši splátek podle aktuální finanční situace.

Podívejte se tedy na nabídku společnosti Nebankovní finance, která na tuzemském trhu působí od roku 2012. Dokáže vám půjčku rozložit až na 30 let s úrokovou sazbou od 4,9 % p.a. Všechno navíc vyřídíte z pohodlí svého domova, i když potřebujete miliony.