Předváděcí a repasovaná elektronika šetří naše peněženky. Nabízí ji Digifit.cz

Repasované notebooky

Digifit.cz je spolehlivým e-shopem nejen s novou technikou za dobré ceny, ale i s technikou, na které ušetříme ještě více. Jedná se jak o předváděcí, tak repasovanou techniku.

Technika z druhé ruky není to stejné, co ta repasovaná nebo z předváděcích akcí

Rozhodně je pravdou, že kvalita se pozná i podle ceny. Prostě za některé značky sice zaplatíme více, někdy je dokonce cenový rozdíl skutečně výrazný, ale technika je pak kvalitnější, i u elektroniky lze říct že bezúdržbová a s delší životností. Typickým příkladem jsou například notebooky Apple. Zatímco notebooky jiné značky vypadají již po dvou letech dost opotřebeně a po čtyřech jsou mnohdy na odpis, Apple MacBook bude i po 7 letech stále, pokud jde o vzhled, jako nový, bez různých ulomených prvků. Obstojí i po stránce výkonu. Ještě jej velice dobře někde prodáte, nebo posunete svým školním dětem, které s ním budou za hvězdu. Kdo to zažije, rychle pochopí, že se tato investice vyplatila.

Přesto však může být pro mnohé počáteční investice do kvalitnější nové techniky příliš vysoká. Kdo chce techniku ve vyšší kvalitě a s dlouhou životností, a je jedno, jestli jde o tu od Apple, nebo od jiných osvědčených značek, měl by se vyhnout nákupům od soukromých osob z různých bazarů. Ta může obsahovat řadu skrytých vad, neznáte její historii, a i když vám je prodávající povinen dát záruku, není dáno, že jej ještě někdy v budoucnu seženete. Kde ji tedy koupit?

Repasované a předváděcí notebooky z osvědčeného zdroje

Mnohem lepším způsobem, jak ušetřit, je nákup techniky repasované. Digifit.cz se specializuje na repasovanou techniku, například na repasované notebooky Dell, Lenovo a HP. Tyto značky patří mezi to nejkvalitnější na trhu a kladou důraz na prodlouženou životnost, i třeba na maximalizaci kvality baterií notebooků. Firma repasuje starší notebooky a často je dokonce updatuje tak, aby nabídly pro aktuální dobu potřebné parametry. Může se jednat o rozšíření paměti nebo větší kapacitu SSD disku. Repasované notebooky se nabízí za zlomek původní ceny a často ještě s mnoha vylepšeními původního modelu.

Jinou možností jsou předváděcí notebooky. Zde se jedná o nová zařízení, která byla pouze použita pro vystavení na prodejně ve výloze, pro demonstraci funkcí zákazníkům, případně na veletrzích. Obvykle mají i původní obal, nebo jsou zabaleny v náhradním obalu. Tato zařízení získáváte s plnou, 36měsíční zárukou. Skutečně o nic tedy nepřicházíte. Naopak, dostáváte benefit v podobě lepší ceny.

Předváděcí mobilní telefony

Mobilní telefony se příliš nerepasují. Cestou, jak si pořídit kvalitnější mobilní telefon s významnou, často až čtvrtinovou slevou, jsou předváděcí mobilní telefony. Opět jde o telefony, jež jsou zcela nové, pouze rozbalené a použité pro předvedení – ve výloze, pro účely výstavy, prezentaci na prodejně apod. Jde o nepoškozené mobilní telefony bez známek používání. Mohou mít původní, někdy náhradní obal, samozřejmostí však je kompletní příslušenství. Digifit.cz takto nabízí ty nejžádanější značky mobilních telefonů: mobilní telefony Samsung Galaxy, Apple iPhone, též Huawei a Xiaomi.

Kupte iPhone levněji

Ať je to, jak chce, iPhone stále vévodí trhu s kvalitními mobilními telefony. Mnoho lidí touží po této značce, mnozí z nás nejsme o jiné ani ochotni uvažovat. Ceny jsou ale často závratné. Nákupem předváděcích modelů však umíme skutečně ušetřit. Mobilní telefony Apple iPhone nabízí Digifit.cz i jako předváděcí modely. Právě u této značky garantuje i kvalitu baterie telefonu. Takže se nemusíte bát, že ji budete muset záhy měnit. iPhony jsou obvykle dokonce v původním balení, samozřejmostí je veškeré příslušenství, které se s originálním telefonem prodává.