Jak zajistit přepravu nebezpečných látek?

Logistika je nedílnou součástí každého funkčního podnikání, ať už se jedná o obchod, služby, řemesla, vývoj nebo jakoukoliv další oblast. Nikdo z vás zajisté nemá problém s odesíláním klasických malých zásilek, kterým se věnuje ohromné množství poskytovatelů. Co si ale počít v situaci, kdy vás trápí nedostatek možností z hlediska specifických zásilek?

Zkratka ADR 

Nejdříve si musíte zjistit, co je takzvaná přeprava ADR. Jedná se o sbírku zákonů a předpisů, které se týkají logistiky nebezpečných látek nejrůznějších druhů. Patří sem například plyny, hořlavé kapaliny, organické peroxidy, toxické a infekční látky, stejně jako spousta dalších materiálů. Jejich balení, převoz, dokumentace i zacházení s nimi vyžadují zvláštní přístup.

V naší malé zemi se dané oblasti věnuje především známá firma FOFR – česká přepravní společnost. Jejích služeb lze využít jak v rámci České republiky, tak i pro účely převozu do zahraničních zemí. 

Stoprocentní jistota 

Přeprava nebezpečných látek není jedinou specializací daných odborníků, protože častým kamenem úrazu pro podnikatele je i obávaná přeprava nadměrných nákladů nebo zásilek. I s tímto postupem vám společnost FOFR pomůže. 

Díky zmíněným službám pohodlně odešlete zásilku o délce až šesti metrů, hmotnosti až tisíc osm set kilogramů a objemu osm metrů krychlových. Zajisté vás bude zajímat alespoň přibližná cena, kterou si můžete snadno spočítat po rozkliknutí výše vložených odkazů. Pod tlačítkem „kalkulačka dopravného“ vyplníte požadované údaje a ihned se dozvíte, na kolik vás konkrétní péče vyjde. 

Otevřete-li si „Kontakty na naše pobočky“, budete se moci telefonicky spojit s těmito pomocníky a zeptat se na jakékoliv dotazy. 20 skladovacích hal a pestrý vozový park vám zajistí rychlé a bezpečné vyřízení celého procesu.