Byty Na Vackově: Místo pro váš nový život

Toužíte se usadit a konečně zapustit kořeny na bezpečném místě s dostatkem možností a příležitostí? Vybudujte si svůj nový domov na pražském Žižkově. Tato městská část se totiž stává moderní a velice žádanou lokalitou k bydlení.

Standardy rezidence Byty Na Vackově

Slyšeli jste již o aktuálně vznikajících bytech na pražském Žižkově? V oblíbené části zvané Vackov právě vyrůstají hned 4 moderní domy, v kterých se bude nacházet celkem 233 nových bytů. Nový byt na Žižkově spadající pod rezidenční projekt Byty Na Vackově bude moderní, maximálně funkční a vystaven v minimalistickém elegantním designu.

Klidné bydlení v soukromí nedaleko centra města

Přestože jednotlivé byty budou připravené k nastěhování až v roce 2024, již nyní si můžete vybrat z volných bytů ke koupi a těšit se na bydlení v srdci hlavního města. Oblast pražského Vackova nabízí klidné a soukromé bydlení s tepajícím centrem Prahy na dosah. Věděli jste například, že v Restauraci Vackov se roku 1993 natáčel film Hotýlek v srdci Evropy?

Ultramoderní pražský Žižkov a moderní zástavba

Díky tomu, že místo bývalého nákladového nádraží na Žižkově se mění před očima a místo něj vzniká ultramoderní městské centrum, bude Vackov perfektní lokalitou pro bydlení. Projekt Byty Na Vackově navazuje na již realizované projekty v ulicích Malešická, Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově, tudíž nebudou bytové domy nijak vyčnívat z ostatní moderní zástavby, a naopak podpoří aktuální vzhled oblasti.

Odstěhujte se na pražský Žižkov, kde budete obklopeni moderní výstavbou, ale zároveň si budete užívat pocit klidu a pohody. Byty Na Vackově odpovídají současným trendům v bydlení a nabídnou příjemné bydlení v srdci hlavního města každému, kdo touží po bydlení ve velkoměstě, ale má rád také své soukromí.