Účinná, ale nenáročná propagace vaší firmy na letních akcích? Žádný problém

Zimní období se s námi konečně loučí a pomalu jej začínají nahrazovat teplejší jarní dny. Nepotrvá dlouho a lidé se opět začnou shromažďovat na nejrůznějších akcích, festivalech i představeních, což pro vás představuje ohromnou příležitost. Dané eventy totiž představují ideální chvíli, jak se dostat do podvědomí potenciálních zákazníků. Kde začít? 

Na detailech záleží 

Nezáleží na tom, zdali se jedná o pouť, koncert slavné kapely, lázeňské slavnosti nebo jakoukoliv další událost, ve všech případech se dá velmi snadno propagovat vaše značka. Rozhodně není nutné pořádat velkolepé soutěže, stavět ohromné stany představující vaše produkty či provádět další složité úkony, jelikož to jde i téměř bez práce, zato se stejným efektem. 

Klíčem k úspěchu jsou totiž vratné kelímky. Celé kouzlo tkví ve vytvoření designově zajímavých výrobků, na nichž bude jasně vidět logo vaší společnosti. Budou-li se na dané akci pohybovat stovky lidí s těmito předměty, máte o pozornost postaráno. 

Ekologické řešení 

V dnešní době je ekologie jedním ze společenských témat číslo jedna, a tak by měly být festivalové kelímky vytvořené z kvalitních a odolných materiálů (recyklovaný polypropylen, bio-plast nebo ISCC), které se budou dát znovu použít. Díky tomu pomůžete životnímu prostředí, získáte si sympatie a ušetříte spoustu financí. Otázkou zůstává, jak zmíněné produkty zrealizovat co nejrychleji a nejlevněji? 

Zaujaly-li vás kelímky s vlastním potiskem, nechte si rozhodně pomoct od zkušených profesionálů. Za zmínku stojí například společnost Elasto, jež vám nejen poskytne dané předměty, ale zároveň vám v případě zájmu vymyslí nepřehlédnutelný design. Pro lepší představu navštivte internetové stránky pod vloženými odkazy, prohlédněte si fotografie z předchozích prací a nechte se inspirovat.