Posíláte citlivé zásilky? Dopřejte si jistotu díky indikátorům přepravy

Dnešní internetová doba přímo nahrává majitelům e-shopů, přičemž v současné době jich pouze na českém trhu funguje přes čtyřicet tisíc. Ačkoliv většina z nich prodává běžné a nenáročné položky, v některých případech podnikatelé vsází na nejrůznější specifické zboží, s nímž se musí po celou dobu přepravy zacházet opatrně. Jak se pojistit proti nehodám? 

Drsné podmínky 

Spolehlivá logistika je alfou i omegou úspěšného online obchodu, a tak nesmíte dané kritérium v žádném případě podcenit. V dodávkách i depech přepravních společností totiž probíhá úplná válka, která dává balíkům pěkně zabrat. Ačkoliv je dobrým nápadem vsadit na služby specializovanějších poskytovatelů, nikdy nemůžete mít stoprocentní jistotu. 

Tato problematika je výrazná především v případech, kdy posíláte opravdu drahé a citlivé zboží. Naprostými základy se pro vás musí stát senzor nárazu a indikátory času. S pomocí zmíněných pomůcek přesně identifikujete všechny vnější vlivy, s nimiž se vaše zásilka v konkrétní dobu setkala. Nikdy tak nebudete mít potíže s uplatněním pojištění a případná chyba nepadne na vaši hlavu. 

Teplota i vlhkost 

Prodáváte-li potraviny, chemikálie či například léky, stanou se vašimi nejlepšími přáteli indikátory vlhkosti a indikátory teploty. Jedná se o velmi jednoduchá zařízení, jejichž instalace zabere pouhých několik vteřin. Jednoduše si navolíte požadované limity a s pomocí samolepicího štítku připevníte k zasílaným produktům. 

Ať už je pro vás nutností teplotní senzor, sledování nárazů, či oceníte spíše samotné sledování času, navštivte internetové stránky pod vloženými odkazy. Dostanete se do prostředí profesionálů ze společnosti ShockWatch, kteří vám zajistí osobní doručení objednaných prostředků i stoprocentní poradenství v případě jakéhokoliv dotazu.