Uspořádejte pro zaměstnance firemní teambuilding snů

Teambuildingy patří ke standardním benefitům pro zaměstnance a též k formě vzdělávání a vytváření týmového ducha ve firmě. Zaměstnanci jsou však dnes doslova zmlsaní. Často již zažili skvělé akce a na pokles úrovně jsou velice citliví. Nastavte ve své firmě ten nejvyšší standard, který neklesá. Pořádejte teambuildingy v prestižním resortu Equitana.

Hotel Resort Equitana je plně připraven na firemní akce s ubytováním, a rozhodně nejen to. Hodí se pro teambuildingové aktivity na jeden i více dnů. Strategická poloha resortu, zhruba hodinu cesty z Prahy, Brna i z Českých Budějovic, dělá resort přístupným v podstatě odkudkoliv z České republiky. Malebná krajina středních Čech, perfektně vybavený resort, dokonalé konferenční prostory, wellness, výborná gastronomie i perfektní program pro den i večer – to vše nabízí ideální základnu pro pořádání teambuildingů, kterým se nebudou zaměstnanci vyhýbat, ale sami si o tyto akce řeknou.

Komplexní profi teambuilding

Prostory umožňují pořádání akcí až v pěti saloncích a v konferenčním sálu s kapacitou 130 míst. K dispozici je catering i kompletní technické vybavení. Ubytování v hotelu je připraveno pro 150 hostů. K dispozici je obrovské množství možností pro různé teambuildingové aktivity. Komplex poskytuje různé formy zábavy, sportovní, kulturní i wellness na více než 150 000 m2. K dispozici je bazén, SPA, minigolf, bowling, jezdecké aktivity s koňmi, ale též další aktivity v okolí. Resort je totiž umístěn poblíž Orlíku v úchvatné krajině Brd.

Firemní teambuilding na klíč

Ušetřete na pořadatelích teambuildingových aktivit. V resortu pro vás firemní teambuilding zajistí na klíč. Vše od ubytování, výtečného stravování až po nezapomenutelné aktivity s profesionálními lektory. Je na vás, zdali si vyberete sportovní, adrenalinové či tvůrčí aktivity.