Zábava a odpočinek venku

veřejný prostor

Pohyb a odpočinek na čerstvém vzduchu se doporučuje v každém věku. Není proto překvapením, když se venku pohybují děti, ale také mladé a staré osoby. Každý si zaslouží využívat pěkný a zároveň kvalitní městský a parkový mobiliář. 

Městský mobiliář pro odpočinkové zóny

Je uměním vytvořit takový veřejný prostor, aby se v něm lidé cítili pohodlně. Zaplnění prostranství, které už většina bere jako samozřejmost. Ovšem zohledněte také kvalitu a bezpečnost u všech výrobků. Vždy bude příjemné se po procházce posadit na lavičce v parku, která bude stabilní a vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů. Městský mobiliář vynikne na promenádách, na náměstích, u vchodů do budov, v parcích, zahradách a v jiných odpočinkových zónách. Můžete si pořídit různé lavičky, stojany na kola, odpadkové koše, zahradní altány, popelníky, piknikové stoly nebo oplocení. Lavice jsou většinou vyrobeny ze severské borovice a zároveň chráněny proti UV záření. Mohou být však i betonové a z jiných materiálů. Katalogy vám pomohou se lépe orientovat ve výběru vhodných variant. 

Dětské hřiště nikdy nezklame

Děti stále více zůstávají doma u televize a počítačů, jenže venkovní zábava se nedá ničím nahradit. K velkým lákadlům stále patří skluzavky a kompletní sestavy dětských hřišť. Můžete jimi vybavit nejen prostory u školek, škol a restaurací, ale také soukromé zahrady. Dětská hřiště Berliner Seilfabrik obsahují originální herní prvky zhotovené z odolných a recyklovaných materiálů. Seženete je v několika variantách, přičemž nakombinováním různých herních prvků se umožní všestranné aktivity. Greenville model rozvíjí motoriku dětí pomocí trojrozměrné sítě a propracovaných prvků. Cosmo obsahuje pevnou konstrukci a šplhací lana. Více dětí si užije šplhání na typu Polygode. Děti mohou nejen šplhat, ale lézt, udržovat rovnováhu a provozovat i další fyzické aktivity zábavnou formou.