Retro kolekce s maxipsem Fíkem

retro kolekce

Kdo by neznal velkého chlupatého pejska, který žije na zahradě a spolu se svou nejlepší kamarádkou prožívá veselé příhody? Mluvící Fík se navíc asi jako jediný pes na světě může pochlubit boudou velkou jako rodinný dům a ke všemu výjimečnými vlastnostmi – umí totiž mluvit a se svou kamarádkou Ájou si povídá o všem možném. Také sledujete příběhy Fíka a Áji? Fandí vaše ratolesti chlupatému kreslenému pejskovi? V tom případě vám nesmí chybět jeho vyobrazení třeba na tričku či keramickém hrníčku, díky němuž si zpříjemníte každé ráno.

Hravá trička pro každého

Fanoušci kreslených pohádek mohou jásat, protože právě teď pořídí zajímavá trička, kde maxipes Fík nese vlastnoručně vyrobený dort, zkouší botičky své lidské kamarádky anebo cestuje v hejnu hus. Fantazii se meze nekladou a vybere si skutečně každý podle své oblíbené scénky z kresleného seriálu. Kolekce retro triček zahrnuje i další postavičky z vašeho dětství, jež se vám svými eskapádami vrylo do paměti. A protože jsou kvalitně šitá trička velmi žádaná, najdete na ně skvělou akci, díky níž výrazně ušetříte a navíc pořídíte originální dárek pro své blízké, který jim zaručeně vykouzlí na tváři úsměv! Podlicenci poskytla Česká televize.

Bob a Bobek – nezapomenutelná dvojice kamarádů

Vzpomínáte si ještě na příhody Boba a Bobka, dvou kreslených králíčků spících v klobouku? Oba dva nyní najdete na tričkách s vtipným vyobrazením a v situacích typických pro tyto dva ušaté kamarády.  Široký sortiment zboží na stránkách https://www.geekshirts.cz/ potěší i příznivce dvou domácích kutilů Pata a Mata a též pobaví všechny, kdo rádi používají oblíbená hesla a hlášky ze světa animace. Chytré a často dvousmyslné potisky vás mohou bavit rovněž na dalším oblečení, polštářcích, plakátech i samolepkách. Těmi ozdobíte třeba penál do školy, tašku, nábytek i další povrchy.