Luxusní hodinky jako šperk

Pánské hodinky

V současné době není problém zjistit momentální čas i jinak než kouknutím na náramkové hodinky, přesto se jich lidé úplně nevzdávají. Jejich neotřelý vzhled a luxusní provedení z nich dělají nepostradatelný módní doplněk.

Špičková elegance od předních výrobců

Pánské hodinky se berou jako praktická součást moderních mužů. Většinou jde o sportovní vzhled s mnohými užitečnými funkcemi. Navrhují se i speciální modely – letecké, jachtařské či potápěčské. Někdy stačí zmínit původ, aby vám došlo, že tady nepůjde o nic nekvalitního a hodinový strojek pošlape s naprostou přesností. Mezi top země patří Švýcarsko. Pokud si přejete něco jedinečného, vzhledově výjimečného a dost hodnotného, sáhněte po originálních kouscích z limitovaných a speciálních edicí exkluzivních značek. Co pro vás připravili nejprestižnější výrobci světa? Nejrůznější druhy pásků, neotřelé tvary a vzhledy ciferníku. Dopřejete si celokovové, keramické, titanové nebo kožené řemínky. Neodolatelně vypadají hodinky zhotovené ze žlutého a růžového zlata. Dále zkuste bronzové, karbonové, titanové nebo keramické.

Dámské hodinky

Hodinky jako náhrada náramků

Luxusní hodinky pro ženy vypadají jako dokonalé šperky, které plně nahradí ty nejluxusnější náramky. Mezi nejvyhledávanějšími značkami kralují Swarovski, Frederique Constant, Longines, Gucci či Rado. Odlišují se od sebe tvarem, vzhledem ciferníku nebo motivem na pásku. Ženy je milují v mnoha barevných variantách, ovšem nic nenahradí skutečné šperkařské umění, které se v jednotlivých kusech promítá v podobě ozdůbek z drahých kamenů. Dámské hodinky ze zlata a s diamanty dodají jistou osobitost a eleganci. Jedním tipem na koupi jsou dámské s kulatým ciferníkem, s analogovým číselníkem a se safírovým sklem. Dojme vás aligátorový pásek s překlápěcí sponou v bílé barvě a luneta s ocelí a diamanty.