Výběr autobaterií podle typu automobilů

autobaterie dle typu aut

Nové osobní a nákladní automobily, motorky, skútry a další druhy přemisťovacích prostředků udělají každému velkou radost. Časem se však vše opotřebovává a je nutné najít prodejce, který vám poskytne originální výrobky.

Problémy s autobateriemi

Shánějí se různé součástky, některé méně častěji než jiné. Hodně se pořizují autobaterie, protože mají sklon k vybíjení a vyžadují výměnu. Pokud si je objednáte, doručení budete mít zdarma. Na originalitě záleží, protože v opačném případě se mohou objevit problémy s používáním. Nejlépe se zaměřte na druhy, které navrhli výrobci nebo prodejci. A jak se pozná autobaterie dle typu aut? Vše vám snadno prozradí uživatelská příručka daného auta, kde jsou uvedeny značky autobaterie a její parametry. Jestliže netušíte, kam jste tyto informace uložili, koukněte se na webové stránky výrobce či do jiných internetových zdrojů.

Obecné rozdělení autobaterií

Akumulátor se dá vybírat také podle charakteristik již používaného, ale kontrola vhodného typu je určitě na místě. Zaměřte se především na stejný rozměr, napětí a pólování. Obecně výrobci dělí akumulátory na kategorii pro nenáročné, které se hodí pro starší vozidla, pro běžná auta a pro luxusní, kde nechybí mnoho elektroniky. Autobaterka dle auta se rozděluje také na základě technologie výroby. Konkrétně jde o typy olověné, s příměsí kalcia, GEL, EFB a AGM. Nejlevnější jsou olověné, ale jde o zastaralý postup, který již ustupuje modernějším způsobům. Hodí se jenom pro starší vozidla.

Opět sháníte několik věcí pro vaše podnikání? Upřednostněte obchod, kde najdete vše, čímž si uspoříte spoustu času na nákup. Nejde jenom o nové autobaterie, ale také třeba pneumatiky, gufera, ložiska, nabíječky, spojovací materiál a jiné příslušenství. Veškeré zboží je skladem a k zaslání do 24 hodin na Nekvinda – Zemědělská technika a.s. – https://www.nekvinda-obchod.cz/1-autobaterie/.

Sdílet článek