Zakládáte si na moderní domácnosti? Nechte si vyrobit nábytek na míru

Nábytek je zdaleka nejdůležitějším doplňkem našeho domova. Při jeho vybírání si ihned všimnete, že napříč všemi obchodními domy najdete stále se opakující položky. Jediným opravdovým rozdílem je odlišný název. Chcete něco kvalitnějšího a originálnějšího? Pak vsaďte na výrobu na míru. 

Nejen atypické rozměry 

Jedním z velkých lákadel, které nabízí nábytek na přání, jsou samozřejmě atypické rozměry. Ty jsou důležité hlavně pro majitele rodinných domů, kde se nachází celá řada specifik (příčky, šikmé stropy a podobně). 

Nezanedbatelnou výhodou je však mnohem vyšší kvalita, a to kolikrát za srovnatelné peníze jako u klasického nábytku z obchodních center. V tomto ohledu se hodí zmínit třeba oblíbenou firmu vestavěné kuchyně na míru Kutná Hora / vestavěné kuchyně na míru Hradec Králové. Obě pobočky provozují odborníci z LJ spol, již navrhují a vyrábí vybavení do domácností už od roku 2003. 

Návrh zdarma 

Jak vlastně vypadá celý proces spolupráce se zkušenými řemeslníky? Nejdříve si prohlédněte sekci „Realizace“ na webových stránkách pod vloženými odkazy. Na základě fotografií z předchozích projektů ihned získáte inspiraci a jasnější představu. Problémem není žádný styl, ať už jste sebenáročnější. 

Poté si domluvte nezávaznou konzultaci, během níž se zeptáte na jakékoliv otázky a necháte si je zodpovědět. Dalším krokem je vytvoření 3D návrhu zcela zdarma. Ten si pečlivě prohlédnete a buď odsouhlasíte, nebo navrhnete úpravy. 

Finálním dílkem skládačky je samotná výroba kýženého nábytku, jeho doručení až k vám, sestavení, instalace (montáž je v rámci celé České republiky také zdarma) a další přidružené práce. Vám stačí jen chvíli přežít přítomnost řemeslníků u sebe doma a posléze si začít užívat originální a odolnou kuchyni se sedmiletou zárukou.