Prodej uhlí

Prodej uhlí

Letní sezona je sice v plném proudu a je pravdou, že nákup uhlí momentálně není prioritou. Pokud ale chcete být připraveni s předstihem na koupi uhlí už před sezonou, mrkněte na stránky eshopu OPTIMTOP. Jedná se o český internetový obchod s dlouholetou tradicí sídlící v Olomouci. Seženete tu např. černé či hnědé uhlí nebo různé brikety ve velkém výběru. Pokud tedy přes sezonu využíváte kamna, kotle nebo krby na dřevo, uhlí a peletky různého druhu, pak jste tu rozhodně správně.

Vlastnosti uhlí

Při výběru by vás hlavně mělo zajímat, jak vysoká je výhřevnost, doba hoření, množství odpadu a zda jsou dané brikety vhodné do typu vašich kamen, kotle či krbu. Rozhodně je důležité koukat na kvalitu uhlí než na cenu. Cena je sice důležitá, ale při výběru uhlí až druhořadá. Bohužel tomu u zákazníků většinou je přesně naopak a lidé se snaží ušetřit.

Tady se to šetření úplně tak nevyplácí. Ve velkém procentu případů totiž bohužel platí velmi známá přímá úměra – levnější = nekvalitní. Ale každý, kdo má s koupí a používáním uhlí a briket již nějaké zkušenosti, jistě ví. Jestliže vybíráte brikety a uhlí poprvé, rozhodně si nechte raději poradit od odborníka s více zkušenostmi. Firma OPTIMTOP nabízí konzultaci přes telefon, kontakt je uvedený na webu.

Doprava zdarma? Žádný problém

Pro objednání využijte jednoduchý objednávkový systém na zmíněné webové stránce. Velkou výhodou je, že doprava zboží je po celém území České republiky zdarma již od jedné palety, stačí jen vybrat vaše město/obec na mapě v objednávkovém systému. Nemusíte se tedy lámat hlavu s tím, kde firma na prodej uhlí sídlí, abyste si pro zboží zajeli sami. Navíc momentálně probíhá na webových stránkách obchodu posezónní výprodej za mimořádné ceny se slevami, takže teď je ideální doba na koupi! Ono lepší nakupovat teď s předstihem, než poté později během podzimu nebo zimy, kdy už bude výběr zboží omezen a za běžnou cenu.