Vůz, který si zamilujete ještě před první jízdou

Renault Kadjar

Pokud právě uvažujete o koupi nového rodinného vozu, je tento článek určen právě vám. Představíme vám v něm totiž Renault Kadjar, praktický vůz, s nímž se neztratíte ve městě ani mimo něj.

Spolehlivý pomocník pro každý terén

Renault Kadjar je konstruován a vybaven tak, že jeho jízdní vlastnosti oceníte v jakémkoliv prostředí. Ať už budete brázdit městské silnice nebo se vydáte po klikaté horské cestičce, s tímto vozem bude váš požitek z jízdy maximální. Vůz je vybaven dostatečně velkým úložným prostorem, do nějž bez problémů umístíte zavazadla všech členů rodiny a ještě zbude místo na vašeho čtyřnohého kamaráda. Už nikdy nebudete muset volit mezi komfortem a dostatkem prostoru. Renault Kadjar má vše, co od spolehlivého rodinného vozu očekáváte.

Maximální výkon i špičkové technologie

Pokud hledáte dostatečné výkonný vůz, jehož spotřeba vás finančně nezruinuje, Kadjar pro vás bude jako stvořený. Automobil disponuje motorem Energy dCi, který je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi pro optimalizaci výkonu a snížení spotřeby. Reálně se tak dostanete i na krásných 3,8l na 100 kilometrů. Naprostou samozřejmostí je systém Stop & Start vypínající motor při delším čekání, který rovněž výrazně napomáhá ke snižování spotřeby vozu. Kadjar se však pyšní i celou řadou dalších technologií. Stiskem jediného tlačítka zde například můžete přepínat mezi pohonem 4 × 4 a pohonem pouze na přední kola. Už se nemůže stát, že by se pro vás mokrá vozovka či náročný terén staly překážkou. Díky systému Head up nikdy nezapomenete na maximální povolenou rychlost či další omezení, protože veškeré dopravní značky budete mít celou cestu na očích. K bezpečné a plynulé jízdě tento program přispívá také sledováním tzv. mrtvého úhlu. Zvládnout nástrahy městského provozu vám pomůže systém AEBS, který v případě krizové situace spustí automatické brzdění. A když se dostanete k cíli vaší cesty, můžete se spolehnout na kvalitního parkovacího asistenta, který váš vůz bezpečně nasměruje na místo určení.   

Zasáhněte do finálního vzhledu

Jak je tomu v posledních letech zvykem, i u Kadjaru si lze zvolit vlastní konfiguraci a sestavit si vůz přesně dle vašich představ. Kromě barvy můžete vybírat i mezi různými druhy čalounění a velikostí pneumatik. Záleží jen na vás, zda dáte přednost manuálně či elektronicky nastavitelným sedačkám, přidáte vyhřívaní nebo kompletně upravíte interiér vozu. Renault vám zkrátka nabízí jedinečnou možnost vytvořit si vlastní automobil snů, do nějž vám dodá ty nejlepší technologie.

Sdílet článek