Diáře s chytrými doplňky

originální diáře

Každý si zaznamenává svoje plány na příští dny, týdny a měsíce, aby mu neuniklo nic důležitého. Možná vám k tomu stačí moderní technologie, ale kouzlo si vzít do ruky propisovací tužku a něco si vlastnoručně zaznamenat, to nikdy úplně nevymizí.

Zaznamenejte si důležité schůzky a události

V současné době lákají diáře na originální vzhled, neotřelé designy a praktické vychytávky, které vás nadchnou a nebudete se s nimi nudit. Vyberete si z několika možných variant, například s gumičkou, kapesní, sešívané, nesešívané, s poutkem, ale i jako flip s vyměnitelnou náplní. K velice populárním patří startovací motivační deníky. V jednom produktu najdete mnoho inspirace a motivace kdykoliv si budete přát. Kromě kalendária zde objevíte plánovač, motivační diář, zápisník pro seberozvoj a zdolávání cílů. Originální diáře také obsahují archy se samolepkami, aby se blok snadněji rozvrhl, vytvořily se seznamy, nadpisy apod. Dále hmatník, díky kterému hmatem naleznete označené stránky z jednotlivých sekcí. Určitě využijete více než sto očíslovaných stran na důležité poznámky a zápisy z pracovních schůzek, tečkovaný blok na zajímavé myšlenky a nápady, dělicí pravítko a vlastní index, ale také prvky pro online sdílení.

Prezentace vaší firmy v diáři

Hledáte reprezentativní a zároveň užitečný dárek? Reklamní diáře určitě splní vaše požadavky, protože je seženete v mnoha velikostech a provedeních. Vždy se uvnitř najde místo na slova, která chcete předat ostatním a seznámit je s vašimi produkty nebo službami. Vybírat lze podle kalendária, kdy se setkáte s denním, týdenním, čtrnáctidenním, měsíčním a kombinovaným rozdělením. V nabídce se objevují nejrůznější barvy a motivy. K nejčastějším patří černá, hnědá, šedá, modrá a červená barva. Nechybí ani fialové, růžové, oranžové, žluté a tyrkysové odstíny, malování a grafické prvky.