Od zrnka až po šálek lahodné kávy

kávovar

Chcete si ráno dopřát čerstvě umletou kávu, jejíž aroma se bude linou celou kuchyní? Rádi byste objevili nové chutě a poznali opravdovou sílu kvalitní kávy? Pak se určitě řadíte mezi milovníky černého moku, který je s vámi nejen ráno, ale také po obědě nebo kdykoliv vás přepadne únava. Pořiďte si profesionální vybavení pro přípravu kávy a to nejen domů, ale třeba i do kanceláře, kde šálek čerstvé a voňavé kávy zajisté ocení i vaši kolegové či zákazníci.

Bez kávovaru to nepůjde

Dobrý kávovar je základem pro bohatou pěnu a dokonalou kávu. Rozhodnete-li se pro poloautomatický kávovar, můžete se těšit na velmi snadnou přípravu. Do zásobníku na kávová zrna jednoduše nasypete oblíbenou kávu a stiskem tlačítka ji necháte umlít. Plnoautomatický kávovar najde využití i u vás doma, počítejte však s vyšší pořizovací cenou. Ideální jsou tyto kávovary v bistrech, kavárnách či restauracích. Najdou se samozřejmě i fanoušci pákových variant. Pákový kávovar je cenově levnější, to mu však neubírá na využitelnosti. Některé modely pákových kávovarů jsou navrženy s ohledem na malé kuchyně a zaberou opravdu jen minimum místa na kuchyňské lince. Pákové modely kávovarů jsou určeny na mletou kávu.

V sortimentu naleznete nejen samotné kávovary, ale též příslušenství pro mletí kávy, které opravdovým fajnšmekrům rozhodně nesmí chybět. Většina restaurací sází na profesionální stroje garantující tu nejjemnější lahodnou kávu plné chuti. V nabídce pak najdete i kapslové kávovary, s nimiž se často setkáváme na hotelových pokojích. Tyto kávovary jsou speciálně navrženy pro kapsle s kávou. Jejich předností je pohodlí a jednoduché ovládání. Stisknutím jednoho tlačítka se vám do pár minut připraví různé druhy kávy.

Čištění je základ pro dlouhou životnost

Kromě samotného stroje a balíčku prémiové kávy budete potřebovat též příslušenství ke kávovaru. Nejlépe zůstaňte u jedné značky, která má pro své přístroje navržené i čisticí přípravky a další vybavení pro komfortní používání. Tady naleznete karafy na mléko o různém objemu, elegantní skleničky či konvičky, pěchovadla, nádobky a odkapávače. Vyberte si kompletní sortiment od předního experta na kávu a objevte dokonale vyváženou chuť, luxusní způsob přípravy kávy a elegantní možnosti servírování.