Mezoterapie – kurz s certifikátem

mezoterapie

Zajímáte se o zkrášlovací procedury, díky nimž získáte nové zákazníky a svým stávajícím klientům nabídnete opět něco nového? Pak je mezoterapie tím pravým ořechovým. Jedná se totiž o certifikovaný kurz, jímž si prohloubíte své dovednosti z oblasti zdraví a krásy a najdete řešení na řadu obtíží trápící muže i ženy.

Co všechno kurz obsahuje?

Kurz si můžete koupit pohodlně online na odborných webových stránkách,, kde jsou dostupné i další zajímavé kurzy a školení, kosmetické přístroje i produkty určené na péči o pleť. Nechybí samozřejmě též sportovní výživa s osvědčenými doplňky. Rozhodnete-li se ale pro mezoterapii, získáte kompletní tištěná skripta pro vzdělávání a detailní informace, stejně tak USB flash disk s video kurzem a rovněž certifikát o absolvování kurzu, díky němuž můžete novou službu nabízet. Součástí kurzu je i potřebné vybavení, to zahrnuje přístroj Dr. Nek Dermapen se všemi platnými certifikáty pro používání v rámci celé Evropské unie.

S novým kurzem svým zákazníkům nabídnete zvýšení hydratace pleti a zarovnání jejího tónu, pro mnohé před létem aktuální téma: snížení celulitidy nebo odstranění jizev po akné, strií a pooperačních jizviček. Pro někoho může být atraktivní jiná hlavní přednost ošetření, například zlepšení hustoty a pružnosti pokožky a její vyhlazení.

Jak to vlastně funguje?

Pro mezoterapie slouží speciální přístroj, který lze koupit na stránkách též samostatně. Princip ošetření je jednoduchý a přitom velmi efektivní. Pomocí mikrojehel dochází k odstraňování vrásek, stimulaci pokožky a produkci kolagenu a elastinu ideálních pro regeneraci namáhané kůže. Mikrojehličkování je bezpečné, vhodné už při prvních vráskách. Jako každé ošetření i toto s sebou nese některé indikace. Jde především o těhotenství a kojení, zánět kůže či infekce, různé herpes a bradavice nebo molluscum contagiosum. Mezoterapii se vyhněte, pokud trpíte autoimunitním onemocněním, rakovinou a stejně tak cukrovkou nebo špatnou srážlivostí krve.