Tip na dárek – potěšte praktickým originálem

hrnek s vlastní fotkou

Vymyslet dárek pro blízké, kteří často říkají, že buďto nic nechtějí nebo naopak mají vše a je velmi těžké jim udělat radost, může být oříšek. Ovšem půjdete-li na to chytře od lesa, budete překvapeni, jak jednoduše najdete dárek vyvolávající radost. Stačí jen sáhnout po dárku, jenž je praktický, zábavný a navíc srdečně potěší. Ponožky, bonboniéry a lahve vína už nikoho nepřekvapí. Pamatujte, že drtivou většinu vašich přátel a známých potěší vůbec fakt, že jste si na jejich narozeniny, svátek či výročí vzpomněli. Existuje sice velmi malé procento lidí, na jejichž seznamu dárků najdete primárně hodnotné dary. Ovšem drobnosti a maličkosti v podobě různých blbůstek jsou sázkou na jistotu prakticky vždy!

Pohodlný online výběr

Dárek od srdce může mít hned několik podob. Oblíbené jsou nejen k narozeninám, ale též k Vánocům kalendáře s vlastními fotkami či fotoobrazy s momentkami. Kdo má rád textil, pak ocení tričko s vlastní fotkou či vtipným potiskem. A pro milovníky praktických dárků je tu pak hrnek s vlastní fotkou, kde se vůbec nemusíte omezovat pouze na jedno řešení!

Kdo má rád klasiku v podobě plecháčku či tradičního bílého hrnečku s dostatečným objemem pro ranní kávu, bude nadšený! Potisk pak bude příjemný bonus navíc. Kvalitní hrnečky určené na latte anebo s barevným vnitřkem umí rovněž potěšit. A kdo má rád kouzla, pak uvítá potisky, jež se mění s nalitím horké tekutiny. Žádané a oblíbené jsou též skleněné hrnky či svatební originály s hudbou.

Jak to celé funguje?

Takový dárek zvládne každý objednat z pohodlí domova. Stačí vybrat variantu provedení hrnku, zvolit fotografii v dobrém rozlišení, aby potisk nebyl rozmazaný či špatně čitelný a těšit se na brzké dodání objednávky. Díky prostoru pro výrobní pokyny si sami zvolíte, zda chcete potisk na dvě strany, dokola či na střed hrnečku oproti rukojeti. Buďte kreativní a potěšte, pobavte své blízké vkusným originálem za rozumné peníze.