Pronájem stavebních buněk i obytných kontejnerů je pohodlné řešení nejen na stavby

stavební buňka

Na každé stavbě se najde stavební materiál, který je třeba uskladnit. I dělníci tam potřebují mít své zázemí, aby měli kde se převléci do pracovního oděvu, případně se schovat před nepřízní počasí, či mít prostor na občerstvení. Jestliže hledáte spolehlivé řešení pro sklad a šatnu na stavbách, nabízejí se stavební buňky. Jaké máte možnosti?

Jak si pořídit stavební buňku?

Stavební buňku si lze vyrobit i svépomocí z dřevěných trámů a prken a se střechou s plechem nebo asfaltovým pásem, který je hydroizolační. Další možností je buňku koupit a v nabídce si vybrat takovou, jež vám bude maximálně vyhovovat. Ovšem je tu ještě další možnost, a to pronájem stavební buňky. Proč je to praktické? Odpadá vám totiž nutnost buňku někde uskladnit, když stavbu dokončíte.

Stavební buňka jako kancelář nebo odběrné místo pro testování koronaviru

K dispozici jsou mobilní buňky takové, jež mohou fungovat jako kanceláře, sklad i sociální zařízení pro stavební personál na stavbách. Kancelářská stavební buňka je mimo jiného vybavena také zásuvkou, zářivkovými svítidly i elektrickým topným tělesem. Nabízí tedy komfort pro toho, kdo v ní bude pobývat a pracovat.

Některé stavební buňky byly využívané jako odběrová místo pro plošné testování na nový koronavirus COVID-19.

Obytné kontejnery

Stavební buňku mohou dobře nahradit také obytné kontejnery. Velmi často slouží i jako jídelny, prodejní stánky, rekreační objekty třeba v kempech i jako ubytovny. Jsou variabilní, spojovatelné a hlavně mobilní.

Kam se obrátit s pronájmem stavební buňky?

Jestliže si chcete stavební buňky nebo obytné kontejnery pronajmout na určitou dobu, lze kontaktovat také společnost Orange – prostorová řešení. Jejím heslem je Zavolejte – přivezeme – postavíme. To ostatně mluví za vše. Firma se vám o vše postará, její služby jsou komplexní.