Proč jsou na veřejných toaletách doporučovány papírové ručníky?

Při výběru vysoušeče rukou na veřejných toaletách doporučujeme použití papírových ručníků, které zajišťují maximální hygienu a úsporu peněz vaší firmě. 

Zařiďte toalety moderním a hygienickým způsobem osušení rukou po umytí

Na veřejných toaletách ve vaší firmě, skladu, hale, nákupním centru, restauracích apod., je nutné věnovat zvýšenou pozornost při výběru vhodných hygienických doplňků, jako jsou například Zásobníky pro papírové ručníky na osušení rukou. Skvělým a efektivním řešením se jeví skládané papírové ručníky, které zajistí maximální hygienu a komfort při utírání rukou. 

Inovativní technologie zajistí vysoký komfort na veřejných toaletách 

Pro vysušení rukou na frekventovaných místech doporučujeme použití papírových ručníků Papernet, vyrobených z inovativního papíru DissolveTech. Tento typ papíru má při utírání rukou vysokou odolnost a pevnost za mokra, čímž nabízí vysoký komfort pro uživatele. Moderní technologie zajišťuje, že při vhození ručníku do toalety se při kontaktu s odpadní vodou rychle rozpustí a neucpává tak odpadní potrubí jako jiné papírové ručníky. 

Výběr věnujte také kvalitnímu toaletnímu papíru 

Zvláště na velmi frekventovaných místech veřejných toalet je důležitý výběr vhodného typu toaletního papíru, který zamezí ucpání potrubí. Odborníci doporučují používat rozložitelný toaletní papír BioTechvyužívající technologii biologicky aktivního Tissue papíru. Jedná se o inovativní toaletní papír, obsahující 5 typů přírodních mikroorganismů, neškodných pro životní prostředí. Mikroorganismy se vlivem kontaktu s vodou aktivují a začnou produkovat enzymy, které se živí organickými látkami usazenými v potrubí, septicích a mobilních toaletách. Vlivem tohoto působení se výrazně snižuje množení patogenních bakterií a dochází k postupnému ekologickému čištění potrubí.