Náramky na festivaly, do aquaparku i pohostinství

Používáme je velmi často, ale mnohdy vůbec nepřemýšlíme, co stojí za jejich výrobou a potiskem. Náramky rozličných materiálů a originálních potisků jsou přitom velmi důležité pro různě velké společenské akce, kulturní i sportovní události. Kromě barevného rozlišení mohou hosty kategorizovat na VIP a ostatní hosty, pomocí QR kódu či číslování se dají propojit s aplikací nebo tombolou a zároveň mohou sloužit jako nepřenosná vstupenka, která se nezničí.

Jak vybírat?

Eventové agentury, firmy i odborníci na pořádání akcí mohou zvolit stabilního a zavedeného dodavatele nejen těchto náramků. Jde o skutečného profesionála v oboru, protože v jeho sortimentu najdete klasické textilní náramky s možností vlastního potisku i silikonové provedení, jež poslouží také jako vkusný suvenýr z celé události. Textilní náramek vás překvapí svou pevností a odolností vůči oděru. Prémiový sublimační tisk slibuje dlouhou životnost a čitelnost. Tento typ náramku se hodí nejen na festivaly a letní akce, ale také do muzeí či aquaparků a všude tam, kde chcete vsadit a funkční a kvalitní servis pro hosty. Velké oblibě se ale těší i náramky tyvek, jde o žádaný typ náramku ve vysokém standardu kvality. Při výrobě se používají polyetylenová vlákna, díky čemuž je tento model náramku velmi silný a odolný vůči proražení či roztrhání. Každý náramek je navíc opatřen lepicí vrstvou s bezpečnostním výsekem. Toto cenově dostupné řešení je navíc voděodolné, může obsahovat čísla i vlastní originální potisk a hodí se mimo jiné na sportovní akce, do zoologických zahrad a stejně tak k vodě nebo na hromadné akce.

Kde koupit?

Velkou výhodou je skutečnost, že toto vybavení pro různé festivaly a setkání pořídíte online. U každého typu náramku jsou přesně popsány vlastnosti a nechybí nejnižší možný odběr v kusech. Kromě své hlavní dominanty náramků nabízí pozitivně hodnocená společnost též passy určené k různých událostem a VIP setkáním a nestárnoucí šňůrky na krk – v moderním provedení a kvalitním potisku.