Zahradní altán v praktičtějším podání

zahradní altánek

Ať už patříte mezi prodejce na sezónních jarmarcích, poutích a různých festivalech, popřípadě hledáte chytré řešení pro zahradní oslavu s větším počtem hostů, eventuálně potřebujete někam uschovat třeba kola, sekačku anebo dětské venkovní hry, máme pro vás skvělý tip.

Najděte si ten správný rozměr

Zahradní stan v praktických rozměrech najde všestranné využití téměř po celý rok a díky stabilní a odolné konstrukci skvěle poslouží též jako prodejní stánek. Z rozměrů máte na výběr menší 2 × 2 metry, 3 × 2 metry, a pak 3 × 3 metry. Z těch větších formátů se nabízí 4,5 × 3 metry a zahradní altánek o velikosti 6 × 3 metry. Promo stánky mají velkou výhodu snadné manipulace, montáže i následné demontáže. Co určitě oceníte, jsou různé barevné provedení, přičemž lze využít i konkrétního potisku pro prezentaci vaší značky, služby a produktu. Díky červené, modré a žluté barvě střešní a boční plachty budete nepřehlédnutelní! Efekt vytvoří i černý model a s bílou určitě také nešlápnete vedle, zvláště pokud chystáte akci na zahradě nebo luxusní oslavu s přáteli. Party stany v bílém provedení najdou uplatnění také pro svatby pod širým nebem jako záchrana před deštěm. Velkorysé rozměry vám slibují uskladnění rautu, židlí pro hosty i vytvoření tanečního prostoru. Konstrukce pro nůžkového stanu je tak nenáročná, že svůj zahradní pavilon během chvilky složíte, naložíte i do osobního automobilu a převezete kamkoliv podle potřeby. Odolné plachty vás navíc ochrání před deštěm, silným větrem i otravným sluncem.

Pojistka pro letní akce

Stany a altány jsou jasnou volbou v letních měsících, kdy si chceme užít pohodu s přáteli, rodinou a oslavit významné životní mezníky. Svatby na zahradách, loukách a otevřených prostorách jsou velmi moderní a zájem o party stany rapidně roste. Zahradní stan s konstrukcí z oceli lze opatřit dalším příslušenstvím a začít ho využívat na mnohem více akcí.