Time2Quest – hra mezi počítačem a realitou

Dobrodružství, poznávání, hádanky a skrytá tajemství, zajímavé procházky Prahou, soutěžení – to všechno jsou synonyma hry Time2Quest. Tato hra zajímavě propojuje svět internetu s realitou a nabízí nové možnosti, jak využít volný čas.

Skrze internet se dozvídáte zadání a vydáváte se do pražských ulic hledat jejich rozluštění. Mohou hrát jednotlivci i celé týmy. Nejprve je třeba vyřešit pět úrovní v ulicích, pak se můžete pustit do poslední, šesté úrovně, a vyřešit konečné zadání.

Co ke hře potřebujeme?

Abychom zvládli vše co nejlépe a co nejpohodlněji vyřešit, budeme potřebovat mobilní telefon či jiné zařízení s připojením k internetu, pohodlné boty a oblečení, v jakém se nám bude dobře pohybovat po pražských ulicích. Také bychom neměli zapomenout na mapu či navigaci.

Hrát se nemusí bát ani cizinci – webové stránky Time2Quest jsou dostupné ve čtyřech jazycích: v češtině, angličtině, němčině a ruštině.

O co se soutěží?

Zhruba každý měsíc se na stránkách objevují nové hry, z nichž některé jsou soutěžní. Vyhrát můžete různé hodnotné ceny, například tablety iPad mini.

Na stránkách se včas dozvíte, kdy soutěžní hra začíná, a můžete se připojit. V posledním kole pak budete bojovat s ostatními soutěžícími na čas.

Vyzkoušejte Time2Quest

Do hry se může zapojit opravdu každý. Je vhodná pro různé týmy a skupiny přátel, pro rodiny s dětmi či studenty, pro turisty či pro partnerské páry. Stačí se zaregistrovat, přečíst si zadání a vydat se do ulic. Určitě vás pohltí tajemná atmosféra, kterou tvůrci hry v dovedně poskládaných hádankách vytvářejí.

Hra Time2Quest je jedinečnou možností poznat naše hlavní město z úplně jiné stránky, než jak jsme zvyklí. Poskytuje zábavu i poučení, napětí i zaměstnání pro naše mozkové závity. Hra nám přinese nový a zcela unikátní zážitek a možná objevíme překvapivé souvislosti. Navíc máme možnost získat zajímavé výhry.

Chcete si tuto jedinečnou hru vyzkoušet na vlastní kůži? Připojte se k velkému množství hráčů, kteří se již přihlásili před vámi a jejichž počet neustále roste – zaregistrujte se na stránkách Time2Quest.com. Dobrodružství už na vás čekají.