Pražírna Monro je specialistou na 100% arabicu

káva

Také máte rádi, když si uvaříte čerstvou kávu a z hrníčku se line její vůně? Pro někoho to může být obřadem, při kterém si na chvíli odpočine a přijde na jiné myšlenky. Po doušcích vychutnává černý nápoj s typickou chutí a myšlenky nechá jen tak plynout. Abyste mohli mít dokonalý chuťový zážitek, chce to pro jeho přípravu použít kvalitní, čerstvě praženou kávu.

Káva z 50 plantáží z celého světa

Milovníky kávy můžeme rozdělit na dva tábory – ty, kteří mají rádi 100% arabicu, a ty, co dávají přednost 100% robustě. Tvrdit, že jen jeden druh kávy je nejlepší, je příliš odvážné, protože každému chutná něco jiného a do světa kávy robusta patří stejně jako arabica. Obě nabízejí něco jiného a společně pak vytvářejí kávový svět. Ten, kdo má rád kvalitu a čerstvost i u kávy, bývá obvykle náročný na její výběr. Nabídka v běžné obchodní síti mu nestačí, přestože i tam je z čeho vybírat. 

Existují však i soukromé pražírny kávy, jež nabízejí vlastní produkty. Jednou z nich je i pražírna s webovými stránkami https://www.kavamonro.cz/, kde si můžete vybrat z mnoha druhů káv. Produkty totiž dováží až ze 30 zemí a 50 plantáží. Už to samo o sobě svědčí o tom, že její sortiment je opravdu široký.

Jak si vybrat tu nejlepší kávu?

Když zavítáte na web https://www.kavamonro.cz/ a podíváte se na nabídku prodeje kávy arabica, budete vědět, že na dlouhý čas máte s výběrem vystaráno. Než všechny nabízené druhy vyzkoušíte, uběhne dlouhý čas. A že je co zkoušet – káva Brasil, Colombia, Burundi, Costa Rica, Congo a mnohé další tu čekají jen na vás. Káva Monro praží kávu každý den, takže má připravenou vždy čerstvou. Na trhu je od roku 2004 a za tu dlouhou dobu obsloužila už dlouhou řadu spokojených zákazníků, kteří se k ní rádi vrací. Pokud si nejste s výběrem kávy jisti, můžete se nechat inspirovat průvodcem, který vám poradí.