Povlečení – bytový textil s vlastním příběhem

dětské povlečení

Lůžkoviny dnes vnímáme jako běžnou součást našich postelí a dětských postýlek, nebylo tomu tak ale vždy. Chcete-li spát pod měkkou peřinou, na dotyk příjemném polštáři a užívat si termoregulační vlastnosti vhodného prostěradla, pak se svěřte do rukou odborníků, za nimiž stojí léta praxe právě v oblasti lůžkovin a v neposlední řadě nabízí opravdu široký a atraktivní sortiment pro náročné zákazníky.

Jaké povlečení vybrat?

Povlečení vysoké kvality poznáte tak, že si drží svůj tvar i barvy. Pro někoho mohou být právě barvy, vzory a potisky stěžejní. Někdo totiž sází na starou dobrou jednobarevnou klasiku, pro jiného jsou zajímavé geometrické tvary či nápisy a někomu zase vyhovuje usínat v obklopení květin, zvířat či přírody.

Patříte-li do kategorie konzervativců, pak zajisté alespoň pro své děti oceníte moderní dětské povlečení, jež hraje barvami, motivy a je plné pohádkových postav. U dětských postelí pak máte na výběr hned z několika tradičních velikostí matrací i přikrývek. Pokud máte zájem o samotné polštáře, přikrývky a matrace, i to nakoupíte z pohodlí domova online za ty nejlepší ceny. Specialista na bytový textil se pyšní širokým výběrem materiálových zpracování, od tradiční bavlny, přes krepové provedení až po luxusní materiálové zpracování. Zimomřivci budou rádi za flanel, ten v zimě hřeje. Kdo si zase raději zchladí pokožku, bude nadšený ze saténového povlečení. Velmi moderní je rovněž prodloužené povlečení, které mívají na posteli vysoké postavy a typy lidí. Prodloužená délka 220 centimetrů ale osloví i menší postavy, jež si rády užijí zachumlání pod kvalitním povlečením.

Inspirace pro milovníky vkusu

Stejně jako móda zažívají také v oblasti bytového textilu velký boom různé kolekce, střihy, barvy a potisky. Proto sledujte nejnovější naskladněné kolekce povlečení, povlaků na polštáře a jděte ruku v ruce s dobou. V létě jsou ideální pestré barvy, v zimě zase teplé, hřejivé tóny a nevíte-li coby, pak vás rozhodně nezklame nestárnoucí klasika v černobílém provedení.